Yarın MSÜ sınavı var :)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,454
630
MSÜ, PMYO ve JAMYO mülakatlarına katılma imkanımız olur inşallah. Allah yâr ve yardımcımız olsun.

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
2 sene sınavları kazanıp ankaraya gidenlerden ama bazı malum nedenlerden dolayı okula giremeyen birisiyim , merak ettiğiniz/yardımcı olabileceğim bir konu olursa yardımcı olmaya hazırım.

İnşallah tereyağından kıl çeker gibi geçersiniz şimdiden başarılar diliyorum katılacaklara

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
2 sene sınavları kazanıp ankaraya gidenlerden ama bazı malum nedenlerden dolayı okula giremeyen birisiyim , merak ettiğiniz/yardımcı olabileceğim bir konu olursa yardımcı olmaya hazırım.

İnşallah tereyağından kıl çeker gibi geçersiniz şimdiden başarılar diliyorum katılacaklara

Malum olaylardan dolayı aynı şekilde bende. Anladım ben sizi

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Bende askeri liseyi kazanmıştım 20 temmuzda mülakatım vardı malum olaylardan dolayı gidemedik :(
Bu sefer inşallah kazanıp mülakatlarıda gecicem :)

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Girecek arkadaşlara başarılar dilerim. Sınavdan sonra burada değerlendirme tarzı yorumlarınızı yazarsanız seviniriz.

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Girecek Arkadaşlara Başarılar Dilerim. Tecrübelerime Dayanarak Çıkmış Sorulara da Bakabilirsiniz Türkçe'nin %90ı Anlama ve Yorumlama Üzerine Uzun Paragraflar Gözünüzü Korkutmasın Onlar Daha Kolay Oluyor Altın Kelime Olarak Gördüğünüz Her Kelimenin Altını Çizin Şıkları Ona Göre Elemenizi Tavsiye Ederim. En Çok Yapılan Hatalardan Biride Kendinize Göre Değil Paragrafa Göre Cevaplandırın.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Birazdan yola çıkıyoruz hakkımızda hayırlısı Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın :)
Yalnız bende hiç heyecan yok sorun var galiba :D

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Girecek arkadaşlara başarılar dilerim. Sınavdan sonra burada değerlendirme tarzı yorumlarınızı yazarsanız seviniriz.

Hocam sınavdan şimdi çıktım Türkçe kolaydı sosyal fen normal derece matematik problem ağırlıklı olduğu için sürem yetmedi tamamına 10 bosum var matematikten ama msuyu kazanicak kadar net yapmisimdir
30 üstü Türkçe
10 üstü sosyal
10 üstü fen
25 matematik netlerim vardır garanti hayırlısı diyorum inşallah herkes istediği yeri kazanabilir gidebilir :)

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Hocam sınavdan şimdi çıktım Türkçe kolaydı sosyal fen normal derece matematik problem ağırlıklı olduğu için sürem yetmedi tamamına 10 bosum var matematikten ama msuyu kazanicak kadar net yapmisimdir
30 üstü Türkçe
10 üstü sosyal
10 üstü fen
25 matematik netlerim vardır garanti hayırlısı diyorum inşallah herkes istediği yeri kazanabilir gidebilir :)

bu nasıl sınavdı lan ? 2.Mahmudu sormuşlar. 2.mahmudun bile haberi yoktur o olaylardan.
Türkçe'yi zaten 1 saatten az bitiren görmedim. Sosyal desen ayt tarzı olmuş. Matematik kolaydı ona da süre yetmedi

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
30 üstü Türkçe
10 üstü sosyal
10 üstü fen

Hocam , hayırlı olsun. Dediğin gibi net yaptığını düşünüyorsan gayet iyi yapmışsınız. Buradan YKS zorluğunu hesaplıyoruz. Son zamanlarda Türkçe Netlerimde ciddi bir düşüş oldu. Sadece Türkçe'den korkuyorum diyebilirim.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
bu nasıl sınavdı lan ? 2.Mahmudu sormuşlar. 2.mahmudun bile haberi yoktur o olaylardan.
Türkçe'yi zaten 1 saatten az bitiren görmedim. Sosyal desen ayt tarzı olmuş. Matematik kolaydı ona da süre yetmedi

Benim Türkçe 45 dakika sürdü bence Türkçe en kolayiydi sosyalde bilgi sorusu çoktu haklısın fende orta dereceliydi matematik kolaydı fakat problemleri falan çözmesi uzun sürdüğü için yetistiremedim ben :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.