Yarışma Sonuçları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Yarışma sonuçları...

Grafik Yarışması kazananı: Birbirinden güzel çalışmalar içerisinden zorlanarak da olsa bir kazanan seçmek zorundaydık. :) Kazanan arkadaşımız RAUN Aşağıdaki çalışmasıyla yönetimin neredeyse tamamının oyuyla seçilmiştir..

voDYQ6.png

Grafik Kategorisi 2. si : SuperVisioR isimli arkadaşımız aşağıdaki çalışmasıyla..

Qg0mqv.png

Grafik Kategorisi 3. sü : RuzqaR~ isimli arkadaşımız aşağıdaki çalışmasıyla kazanmıştır..

nGDPz1.jpg

Ar-Ge Kategorisi: Katılım çok az oldu. üzülerek söylüyorum, katılan arkadaşlarımızın projeleri yeterli değildi..

Genel Kategori : aslanmax75 isimli arkadaşımız http://www.turkhackteam.net/guncel-aciklar/1045758-gmail-acigi-eski-sifre.html isimli konusuyla yönetimin ortak kararıyla seçildi..

Hack Kategorisi: En çok hack yapan üyemiz çalışmalarını 29 Ekim operasyonuna dahil ettiği ve yarışmaya katılmak istemediği için, operasyona katılan bütün arkadaşlarımız bizim gözümüzde bu yarışmanın kazananı olmuştur. Huzurlarınızda operasyonda emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkür ederiz.

Hack Kategorisi Jüri Özel Ödülü: Black-Spy isimli arkadaşımız gerek 29 Ekim operasyonumuza göstermiş olduğu katkı, gerekse yaptığı special defacelerle bu ödüle layık görülmüştür..

Kripto Kategorisi: Şifreli rar dosyasını en kısa zamanda çözmeyi başaran arkadaşımız MemQo olmuştur..

Yarışmamıza göstermiş olduğunuz önem ve özen için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Kazanan arkadaşlarım ödülleri için özelden benimle iletişime geçebilirler.. Bir başka yarışmada görüşmek üzere.. Görüş, öneri, istek ve eleştirilerinizi konu altına yapabilirsiniz arkadaşlar...
İyi forumlar dilerim..

Son düzenleme:

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Katılan ve emegi geçen herkesten Allah razı olsun babacanlarım:) gerçekten yoğun il ve gayret saftettiginiz için Önce konuyu açan babacanlarıma fikir ve düşüncelerinden dolayı sonra da azim ve çaba gösteren katılımcı babacanlarım ayrı ayrı teşekürlerimi sunarım :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Kazanan arkadaşları tebrik ederim, ellerinize sağlık. :)

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Yarışmaya katıldığımı bile unuttum, asistan arkadaşlar tebrik mesajlarını atınca anladım grafik tasarımda benim çalışmamı seçtiğiniz için teşekkürler bir şeyler başarmış olmak her insanın hoşuna gittiği gibi benimde hoşuma gitti Allah razı olsun ve katılan herkesin emeğin esağlık

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Katılan emeği geçen , gayret gösteren , düzenleyen yardımcı olan herkesin eline koluna sağlık güzel bir yarışma oldu ancak ne yazıkki bizim istediğimiz daha büyüktü olur böyle şeyler hepimiz okuyoruz çalışıyoruz tüm üyelerin aktif olduğu bir dönemde birbirinden büyük yarışmalar düzenleyeceğimizin sözünü ben kendi adıma veriyorum sizlere kimse hevesini yitirmesin biz buraya süper bilgi ile gelmedik zamanla geliştik yükseldik.

Herkese teşekkürler , iyi forumlar.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Grafik tasarım 1.si olarak hediyemi aldım Solo-Türk ve Str-Key komutanlarıma yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Başta kazanan arkadaşlar olmak üzre tüm katılımcıları tebrik ediyor ver hepsine teker teker teşekkür ediyorum. Allah her daim hayırlosını nasip etsin. Ancak Ar-Ge'de kazanan çıkmadığı için üzüldüm :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.