Yaşadığınız en gülünç anınız ?

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Yaklaşık olarak bir yıl boyunca internet üzerinden konuşup görüştüğüm birisi var idi bir de bunun en yakın arkadaşı , en yakın arkadaşı ile kardeş olmuştuk adeta , hep kardeş muhabbetimiz dönüyordu , kız arkadaşım ise bana arada sırada fotoğraf video atıyordu ben askere giderken hepsine veda etmek zorunda kalmıştım , kıza gidip '' senin gerçek birisi olduğuna inanmıyorum fakat karakterin iyi temiz kalpli birisi olduğun için konuşuyordum kendine iyi bak '' demiştim, haliyle mesaja cevap alamamıştım ben askere gittiğimde kardeş muhabbeti çevirdiğim kız beni arayıp o kızın kendisi olduğunu söylemişti ve bunu açıklamadan önce gazinoda o kızı anlatıyordum herkese fotoğraflarını gösteriyordum ki tam o muhabbetin üstüne fake olduğu ortaya çıkınca tüm bölüğe rezil olmuştum.

Kurallara aykırı ise kaldırırım, amacım keyifli vakit geçirmenin türlü türlü yollarını denemek biraz kaynaşmak. İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.