Yasaklanan Whatsapp hesabımı nasıl açtırabilirim?

MiRg

Yeni üye
17 Mar 2018
24
0
Canada
Whatsapp hesabım gereksiz yere yasaklandı.Herhangi bir kural ihlali yapmama ma rağmen neden hesabımı yasakladılar?
Whatsapp hesabımı geri açabilirmiyim yardım edermisiniz.
TEŞEKKÜR EDERİM.

Moderatör tarafında düzenlendi:

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
WhatsApp'ı normal sürüm mü yoksa WhatsApp Plus mı kullanıyordunuz ?
Spam tarzı mesajlar gönderdiniz mi? Toplu mesaj veya grup konusunda birilerini rahatsız ettiniz mi ?
Numaranız yurt dışı mı yurt içi (+90) numarası mıydı?

Yukarıdaki sebeplere bağlı olarak hesabınız yasaklanmış olabilir. Birisi spam olarak bildirmiştir.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Whatsapp hesabım gereksiz yere yasaklandı.Herhangi bir kural ihlali yapmama ma rağmen neden hesabımı yasakladılar?
Whatsapp hesabımı geri açabilirmiyim yardım edermisiniz.
TEŞEKKÜR EDERİM.

Merhaba değerli üyemiz, whatsapp bazı +1 numaralarını engelleyebiliyor. Eğer sizinki de +1 ise yasaklanmış olabilir.

Bildiğiniz gibi whatsapp spam özelliği getirdi. birini engellerken şikayet de edebiliyorsunuz yani. eğer şikayet talebi artarsa whatsapp da o numarayı kullanıma engelliyor serverlarından. bu sayede whatsapp üzerinden taciz mesajları veya spam atıp "Bu mesajı oku... Bunu 5 kişiye göndermezsen hayaletler seni yer." gibi mesajları toplu mesaj olarak atan gereksiz insanlar engellenmiş oluyor. konu sahibi üstüne alınmasın, örnekleme yaptım

hesabını whatsapp kullanmaya devam etmek için ilk önce ---> Buraya <--- tıklayıp topluluk kurallarını ihlal edip etmediğine bak ve sonra sebepsiz yere kapatıldığını düşünüyorsan [email protected] adresine mail atarak durumu bildir.

https://www.turkhackteam.org/8048030-post5.html

Son düzenleme:

Çisom

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
389
6
GirdinAklıma
Merhaba değerli üyemiz, whatsapp bazı +1 numaralarını engelleyebiliyor. Eğer sizinki de +1 ise yasaklanmış olabilir.

Bildiğiniz gibi whatsapp spam özelliği getirdi. birini engellerken şikayet de edebiliyorsunuz yani. eğer şikayet talebi artarsa whatsapp da o numarayı kullanıma engelliyor serverlarından. bu sayede whatsapp üzerinden taciz mesajları veya spam atıp "Bu mesajı oku... Bunu 5 kişiye göndermezsen hayaletler seni yer." gibi mesajları toplu mesaj olarak atan gereksiz insanlar engellenmiş oluyor. konu sahibi üstüne alınmasın, örnekleme yaptım

hesabını whatsapp kullanmaya devam etmek için ilk önce ---> Buraya <--- tıklayıp topluluk kurallarını ihlal edip etmediğine bak ve sonra sebepsiz yere kapatıldığını düşünüyorsan [email protected] adresine mail atarak durumu bildir.

https://www.turkhackteam.org/8048030-post5.html

Şahsi düşüncem telefonum çalındı diyip ihbar ettiler.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Belki biri WhatsApp’ın desrwk völümüne senin numaranı verip bu benim numaram, çalındı demiştir ve onlar da kapamıştır. Oluyor böyle şeyler ciddiyim. Tekrar kayıt ol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.