Yasaklı Siteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatukanKurt

Yeni üye
29 Ağu 2007
9
0
Ultrasurf ve Hotspot Shield kullanıyordum şuan ikiside çalışmıyor bir kaç program daha denedim engeli aşamıyorum artık bir çaresi varmı yardım ederseniz sevinirim tek umudum sizsiniz

baho26340

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
533
0
26
AYRILDI
1.Megaupload'a girmeye çalışıyorsan boşuna uğraşma giremezsin
2.Ağ bağlantılarıma ÖZELLİK at
3.Kablosuz Veya Yerel Ağ bağlantısından herhangi birini kullanıyorsan kullandığını özellik at
4.Açılan GENEL sekmesinde İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) yazan yere özellik at
5.Yine açılan bir sayfada GENEL sekmesinden En alttaki 2 boşluklu yere gelip AŞAĞIDAKİ DNS SUNUCU ADRESİNİ KULLAN: Yazan yere tık at sonra kutucuklar aktif olacaktır.
Yeğlenen dns sunucusu yazan boşluğa 4.2.2.1 yazacaksın noktaları ile beraber yaz buradan kopyala yapıştır yapma olmayabilir.
:)

macirhan

Katılımcı Üye
14 Kas 2011
973
0
Üstadım,

dediğine bakılırsa, büyük bir ihtimalle websense türü bir güvenlik cihazı kullanılıyordur. Nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak onu aşmanın bir kaç yolu olabilir. Sana önerim, 80 portundan çalışan bir free proxy bulup onu denemen.

BatukanKurt

Yeni üye
29 Ağu 2007
9
0
bunları hepsini denedim aslında ultra surf kırıyor ama artık yetersiz geliyor.. Megaupload için uğraşmıyor amacım bütün sitelere rahat girebilmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.