yasaklı siteler

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar bilgisayarımda internet seceneklerinden baktım güvenlik-yasaklı sitelerde linkler eklenmiş siliyorum yine geliyor bu yüzden çoğu yere giremiyorum virüstotal vs vs bilen varsa yardımcı olurmu

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\
dizinine girin. Orada hosts adında bir dosya olacak.
Onu Not Defteri ile açın.İçerisindeki siteleri silin...

Çözülmez ise ;

Ağ bağlantı ayarlarından İp'nizi oto alıp dns adresinizi 8888 8844 yapın

Yinede Çözülmez ise ;

Ultrasurf ile bağlanın internete..

Hala mı Çözülmedi ;

Kullandığınız Tüm tarayıcıları kaldırın tabi öncesinde Chorume Setupunu kaydetmeyi unutmayın ..Sonra bilgisayarı yeniden başlatın ..Chorume 'u kurun bilgisayarınıza ..Bakın girmiyorsa dediğim işlemleri teker teker yapın deneyin..

Yinede yapamadıysan özelden ulaş çözüm çok ..

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
host klasörü 5 tane vardı içindeki linkleri sildim fakat işe yaramadı dier secenekleri gece yapcam şimdi pek vaktim yok işe yaramasa pm atarım dostum ilgilendiğin için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.