Yaşanmiş Karabasan Olayi +16

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Merhaba tht ailesi size henüz 13 yaşinda yaşadığım bir olayı anlatayım .
İlk önce o güne gelelim . Ben daha 7. Sınıf öğrencisi idim olay günü ise cumartesi sabah 03.00 gibi yaşanıyor.

Ben daha 13 yaşındayım küçük olduğumdan normalde erken yatiyorum okul sebebiyle ama cuma günleri geç yatarım nasıl olsa hafta sonu diye. O gün utanarak söylüyorum ama boy abdestim yok yatakta yemek yedim falan sonra saat12 oldu babam yatin artık dedi ben elimde telefonda facebookda dolasiyorum uyuyamiyorum resmen .
Sonra sarjim bitti sarja takip geri uyumayi denedim. Uyuyamiyorum gece 3e kadar öyle oldu sonra bi ara susadim su içmeye gittim .

Suyumu içtim ve geri geldim yüz ûstü yatağa uzandım . Ve herşey bir anda oldu ! Ben bir anda taş kesildim hareket etmeye çalışıyorum olmuyor biraz develendim ama nafile . Hiç kimildayamiyordum . (Benim yatagim koridora bakiyor bu arada) . Sadece gözlerimi oynatabiliyorum . Kapiya baktığımda birşey bana ilerliyordu gölge gibi birşey zifiri karanlik bana yaklaştıkça sesler gelmeye başlıyor yanlış hatırlamıyorsam ki ki ki ki ki ki gibi bir ses sürekli tekrarlanıyordu . En son benim yanima iyice yaklasti ben busefer bir göze baktığımı fark ettim ses dahada şiddetli bir şekilde hızlandı ben hâlâ hareket edemiyorum . Bagirmayi denedim ama olmuyor. Sesim çok hafif çıkıyor nekadar zorladamda fisildayarak konuşuyor gibiyim . En son korkudan gözlerimi kapattim çıldırmak üzereydim ve ses 10 saniye sonra yok oldu gözümü açtığımda o zifiri karanlik geri odamdan çıkıyordu. Ve vücudum yavaş yavaş çözülmeye başlıyordu . En sonunda ne yapacağımı bilemeyip korkarak annemlerin odasna koştum ve orda kaldim . Ve o gunden itibaren gece 3 gibi uyanirsam hiç kendi odamda durmadim annemlerin yaninda kaldim hep 7. Sinif boyunca sonradan korkmamaya başladım . Bu olaya ne derler bilmuyorum ama ben karabasan diyorum . (Daha yaşadığım birkaç olay daha var istek gelirse onlarida anlatabilirim )

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Yatmadan once agir bir yemek yedin mi? Ve yatis pozisyonun nasıldı bunlar onemli faktorler yuz ustu yartiginiz zaman uzun sure budurumda kalmaniz kalbinize normalden daha fazla baski yapiyor hararetleniyorsunuz ve karabasan veya baska bir turden seylerle bilincaltimizin bize oynadigi aslinda mevcut durumu iyiye cevirme oyunudur. Yani okudugum bir bilim dergisinde karabasan veya yatarken gordugumhz seyin bilimsel aciklamasini buna yormuslar tabiki dinimiz nasil diyor var mi yok mu bu da onemli bir faktor ben bilimsel kismini ele aldim simdilik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.