Yaw arkadaslar facede video izleyemiyorum....:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DumanFeeL

Üye
16 Eyl 2009
59
0
Selamun aLeykum...Bnm sorunum facede video izleyemiyorum.Daha yeni format attım.Pc'de keyloq wardı.Bundan once ızlıyebılıyordum.Format cd'si otomatik Adobe Flash Player gibi programları yukluor.Kısacası onceden bole bı sorunum yoktu.Sorun su "Faceye gırıyorum.Herhangı bı vıdeoya play dıorm.Ekranda beyaz bıse ole beklıyorm.Vıdeo acılmıor" acil yardım Lutfen :(

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Yahu İe ile alakası yok bunun sorun flas yüklü değil ondan hangisini kullanırsan kullan flas yüklü olmadıktan sonra naparsan yap izleyemen istersen googleye video izleyemiyorum yaz bak ne çıkacak karşına ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.