Yazdığım Cümleyi İngilizceye Dönüştüren Program Arıyorum.

CheatEngineMaster

Yeni üye
9 Tem 2021
21
2
34
Yeni Zelanda
Bilmiyorum bu konu burası için uygunmu herşey serbest yazıldı çünkü bununla ilgili bir forum başlığı bulamadım.
Şimdi ben çok fazla İngilizce muhabbetlere girdiğim için bazı şeyleri bilmiyorum bu yüzden bana şu mantıkta bir program lazım;
Ben Türkçe yazsam bile karşı tarafa İngilizce olarak gidicek. Discord'da böyle bir pluginim var ama başka yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
4
177
root@kali :~
Bilmiyorum bu konu burası için uygunmu herşey serbest yazıldı çünkü bununla ilgili bir forum başlığı bulamadım.
Şimdi ben çok fazla İngilizce muhabbetlere girdiğim için bazı şeyleri bilmiyorum bu yüzden bana şu mantıkta bir program lazım;
Ben Türkçe yazsam bile karşı tarafa İngilizce olarak gidicek. Discord'da böyle bir pluginim var ama başka yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
telefonun android mi ios mu

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,774
16
3,715
23
Ankara
Bilgisayar windows
Merhaba. Şu konudaki program işinize yarayabilir. İyi forumlar dilerim

Edit: Konu yardım merkezine taşınmıştır.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
22
209
Merhaba,

Yandex çeviri veya google çeviri önerebilirim. Uzun ve karmaşık cümleleri uygun şekilde ayrı ayrı çevirirseniz eğer istediğiniz sonucu alacağınızı düşünüyorum. Ayrıca hocamızın da dediği gibi oldukça hızlı ve pratik bir kullanımı mevcut.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.