Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
üzerinde durmuyorum :) 3D oyun yapımıyla ve yazılımcılıkla ilgileniyorum web üzerine gitmiyorum ama işte oyun için yeni şeyler gelsin denildiğinde önerilen şeyleri kodluyorum o kadar

Sen her bu mesajı düzenleyince (artık her ne yapıyorsun bilemiyorum 1dk önce gönderildi yazıyor) bana bildirim geliyor :(.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Sitene Geçmiş Olsun ;)

D-Dos sorun değil. önlemi alınır ve düzelir zaten ama hosting şirketi paket takibi yapıyor yani d-dos gelirse bile saldırı kaynağı hakkında araştırma yapıyorlar hani en kötü saldırı kaynakları takip edilerek yasal işlem başlatırlar çünkü durum benlik değil şirketin serverlarına saldırı düzenleniyor onlar hallediyor o tarz şeyleri sadece bir süre oyun kapalı kalır düzelinceye kadar o yani

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
D-Dos sorun değil. önlemi alınır ve düzelir zaten ama hosting şirketi paket takibi yapıyor yani d-dos gelirse bile saldırı kaynağı hakkında araştırma yapıyorlar hani en kötü saldırı kaynakları takip edilerek yasal işlem başlatırlar çünkü durum benlik değil şirketin serverlarına saldırı düzenleniyor onlar hallediyor o tarz şeyleri

İyi :D Ne Zaman Açılır ?

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Tabi saldırı değilse onlarla ilgili bir durumdur ama hosting in diğer sitelerinde bir sorun yok bakalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.