Yazıcının kartuşunu nereden tedarik ederim ?

Close03

Üye
19 Eyl 2015
205
0
Canon pixma ip1900 yazıcı ya sahibim. Fakat kartuşu bulunmuyor. Kartuşunu nerden almalıyım? Nasıl seçmeliyim ? Nasıl takmalıyım ? Her gün 2-3 fotokopi çeksem ne kadar süre dayanır ? Bütçem maximum 50-100 tl.

Moderatör tarafında düzenlendi:
31 Ağu 2007
118
0
kartuş değiştirmene gerek yok,istersen enjektör ile siyah renk doldurabilirsin ama tabi bilmen lazım nereden nasıl olacak.onun için araştır nasıl oluyor yada bilen bir arkadaşından yardım iste,böylece yeni kartuş almana gerek kalmaz.bende canon pixma var kartuş devamlı ben kendim dolduruyorum.6 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Close03

Üye
19 Eyl 2015
205
0
siyah olarak pg40 rekli olarak cl 41 alman lazım
https://www.bitmeyenkartus.com.tr burdan ucuza bulabilirsin

kulana sayısına gelirsek yaklaşık 500 sayfa çıkardım hala bitmedi

tanka degil kartuşa enjektör ile mürekkep dolduracaksın,tank olursa daha basit olurdu

hocam baktım şimdi yazıcıda hem siyah renk hemde renkli mürekkep var imiş dolu fakat şimdide yazıcı kablosu bulamıyorum eski tip kablo gerekiyor çift girişli yuvarlak. Bulabileceğim bir yer var mı ? vatan da bulamadım teknosa'da da yoktu sanırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.