Çözüldü Yazılım Dilini Öğrendikten sonra kalıcılaşmasını sağlama hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DECoskun

Yeni üye
20 May 2018
42
0
21
Öncelikle gececilere ve gözüne uyku girmeyenlere selamlar
Bu gün sormak istediğim şey ben html python ve c++ üzerinde çalışıyorum
html i güzelce öğrenip css ye ilerlemek pythonla da güzel bir program yazmak istiyorum.
Ama ne hikmetse her öğrendiğim yeni konu yada kod ile bir öncekini unutuyorum özellikle bu html için geçerli acaba bu kodların kalıcılığını nasıl sağlarım
şimdiden teşekkürler ve iyi geceler

Moderatör tarafında düzenlendi:

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
Öğrendiklerini Uygulamalısın Dostum Yapamıyprsan eğer İnternette Kursları var Ordan yardım alabilirsin :) İyi Geceler İyi Forumlar :)

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
At4k'nında dediği gibi uygulamalısın.Mesela sana öğrettiği şeyi sen videodan veya konudan sonra açıp bakmadan yazıcaksın deneyeceksin.Acelen olmasın.Birde önce html öğren güzel bir başlangıç olur.html ile basit bir web sayfası oluşturabilirsin.Başarılar dilerim.

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Öncelikle gececilere ve gözüne uyku girmeyenlere selamlar
Bu gün sormak istediğim şey ben html python ve c++ üzerinde çalışıyorum
html i güzelce öğrenip css ye ilerlemek pythonla da güzel bir program yazmak istiyorum.
Ama ne hikmetse her öğrendiğim yeni konu yada kod ile bir öncekini unutuyorum özellikle bu html için geçerli acaba bu kodların kalıcılığını nasıl sağlarım
şimdiden teşekkürler ve iyi geceler
html ve css için söyleyeyim.
Her yazdığın kodu tek tek işaretlerine dikkat ederek ve sesli şekilde kodlaman akılda kalıcı etki yapabilmekte. CSS için css4'ü öğrenmen ufkunu açıcaktır. İyi geceler İyi Forumlar..

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Hocam öğrenirken sürekli note++(Note uygulaması fark etmiyor.)alt tarafta açık kalsın örneğin deste yeni bir şey mi öğrendin direk uygulamayı açıp pratik yapman lazım.İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.