Yazılım Dilleri Hakkında Önerileriniz Neler?

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Oncelikle Bayraminiz Mubarek olsun​

1 yildir C diliyle ugrasiyorum ardindan C++ da ogrenmeyi dusunuyorum ancak devaminda ne yapacagimi bilmiyorum java veya phython ilgimi cekiyor ama calisacak kaynak bulamiyorum , sizce hangi dili ogrenmem daha iyi olur java C den turemis kolay ogrenirsin diyenler oldu ama biraz ufkumu genisletmek istiyorum onerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Konu başlığını düzenledim.

Konu başlığı konu içeriğine uygun olmalı.

Bir daha ki sefere daha temkinli olup konu açmadan önce konu açacağınız bölümde sabitte bulunan bölüm kurallarını okuyup ondan sonra açınız.

İyi forumlar dilerim { :

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Her İki Dil İçin Kaynak Bolca Var. Sen Kendi Yapacağın İşe Uygun Olanını Seçersin. Tabii Python ile Yapamayacağın Şey Yok Yahu :D Biraz Dilleri, Kullanım Alanlarını Araştır. Burda Programlama Hakkında Bilgisi Olmayanlar Gelir Konuşur, Bir Bakarsın Onca Zaman Ayırıp Öğrendiklerin Hep Boşadır... Bu Yüzden Araştır :)

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Her İki Dil İçin Kaynak Bolca Var. Sen Kendi Yapacağın İşe Uygun Olanını Seçersin. Tabii Python ile Yapamayacağın Şey Yok Yahu :D Biraz Dilleri, Kullanım Alanlarını Araştır. Burda Programlama Hakkında Bilgisi Olmayanlar Gelir Konuşur, Bir Bakarsın Onca Zaman Ayırıp Öğrendiklerin Hep Boşadır... Bu Yüzden Araştır :)

Hm tavsiyen icin tesekkur ederim , ben Egitim icin istiyordum aslinda , biraz arastirdim ama ikisininde kullanim alanimda genis bir kitlesi var bende THT den yardim almanin faydasi olucagini dusundum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.