Yazılım Hakkında?

29 Nis 2016
77
0
KOCAELİ
Hocam iyi bi yazılımcının bilmesi gereken diller nelerdir ve hangisi ile başlanmalı
bi konuya bakıyorum C diyor başka bi konuya bakıyorum PHP diyo kafam karıştı
yardımcı olursanız sevinirim konu yeri yanlışsa kusura bakmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Bu herkesin kendi fikri olduğu için değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak forumlarda C# daha mantıklı. Mantıksal olarak bakarsak C# tüm dillerin en kapsamlısı olarak görülüyor.

kirisci

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
384
0
Mantıksal olarak bakarsak C# tüm dillerin en kapsamlısı olarak görülüyor.

Bu göreceli birşey C++ bana göre de mesela.

Soruyu soran arkadaş için diyorum. Sen bilgisayarı seviyorsun ve yazılım yapmak istiyorsun. Ama bilgisayar geniş bir alan web üzerine mi düşünüyorsun. ne yapmak ne üretmek istiyorsun mobil mi mobilse android mi ios mu? Bunların hepsi farklı dillere çıkıyor.

Ne istiyorsun?

29 Nis 2016
77
0
KOCAELİ
Bu göreceli birşey C++ bana göre de mesela.

Soruyu soran arkadaş için diyorum. Sen bilgisayarı seviyorsun ve yazılım yapmak istiyorsun. Ama bilgisayar geniş bir alan web üzerine mi düşünüyorsun. ne yapmak ne üretmek istiyorsun mobil mi mobilse android mi ios mu? Bunların hepsi farklı dillere çıkıyor.

Ne istiyorsun?

Hocam ben bölümüm gereği C yok denilecek kadar azda olsa biliyorum ama web daha cezbedici geliyor

kirisci

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
384
0
web daha cezbedici geliyo

Web tasarımım dilleri

hangi-programlama-dilleri-1024x640.jpg

Bu bir görsel sadece web tasarımı için yazdım google ye bunlar geldi o zaman bunlara bakacaksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.