Yazılım Hk.

PROMETHEUS20

Yeni üye
21 Tem 2014
15
0
Ben yeni katıldım aranıza hatta bu yazıyı doğru yeremi yazıyorum bilmiom. Yaş 15. Bu alanda daha iyi olmak için ne yapmam gerek. Ben yazılım öğrenmek istiyorum nerden başlıcam diye sormıcam verceğiniz cevabı biliyorum c++ dan başla diceksiniz :D Denedim hiç bi şey anlamadım. Bİ YARDIM EDİN !!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Ben yeni katıldım aranıza hatta bu yazıyı doğru yeremi yazıyorum bilmiom. Yaş 15. Bu alanda daha iyi olmak için ne yapmam gerek. Ben yazılım öğrenmek istiyorum nerden başlıcam diye sormıcam verceğiniz cevabı biliyorum c++ dan başla diceksiniz :D Denedim hiç bi şey anlamadım. Bİ YARDIM EDİN !!

Öncelikle hoş geldiniz :)

Konu başlığınızın açmış olduğunuz konular ile alakalı olması gerekmektedir, forum kuralları gereği .. Gelicek sefere bu detaya özen gösterirsiniz :)

İlk olarak, başlangıç için C++ biraz ağır bir dildir.

Şuraya göz atın " http://www.turkhackteam.net/visual-basic/835814-ilk-programimizi-yazalim-programlamaya-giris.html " Sorularınız içinde pm atabilir, ve ya konu altından belirtebilirsiniz :)

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR

konu başlığın yanlış ihbar edildi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.