Yazılım Mühendisliği Hakkında

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Merhaba,

Ben 23 yaşındayım ve yazılım mühendisliğinin geleceğin mesleği olacağını düşünüyorum. Bilgisayarda ve Donanımda İleri Düzey Bilgiye Sahibim ve Yazılım Mühendisi Olmak İstiyorum Bunun için üniversiteye gitmek istiyorum sizce gitmeliyim. Yaşımı göz önüne alırsak 6 yıl gibi kaybım olucak genç öğrencilerden neler tavsiye edersiniz ?

İyi Forumlar...

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Merhaba,

Ben 23 yaşındayım ve yazılım mühendisliğinin geleceğin mesleği olacağını düşünüyorum. Bilgisayarda ve Donanımda İleri Düzey Bilgiye Sahibim ve Yazılım Mühendisi Olmak İstiyorum Bunun için üniversiteye gitmek istiyorum sizce gitmeliyim. Yaşımı göz önüne alırsak 6 yıl gibi kaybım olucak genç öğrencilerden neler tavsiye edersiniz ?

İyi Forumlar...
Arkadaşım 24 yaşında bu sene bilgisayar mühendisliğine başladı

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
donanımda ileri düzey bilgiye sahipsen bilgisayar mühendisi olmanı tavsiye ederim bu kadadar bilgiyi boşuna toplamamış olursun

Orta Düzey Bir Üniversitede Bilgisayar Mühendisliği Okusam Yeterli Olur mu Yoksa Üst Düzey Üniversitelerde Okumadığım Sürece Bana Katkısı Olmaz mı?

Akciğeri yırtıldı ondan sonra gözünde sıkıntı çıktı kör olacaktı yıllarca ameliyat oldu ALLAH'a şükür iyileşti sonunda, hayırlısıyla bu sene başladı.Bşeü kazandı

Hayırlı Olur İnşallah O Kadar Müsibete Rağmen Okuma Azmini Gösterir Takdir Ettim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.