Yazılım soru

S2001

Yeni üye
24 Ağu 2017
44
0
Merhaba arkadaşlar bügün sizlere bir sorum olacak
Hepimiz biliyoruz ki yazılım dileri var. bu yazılım dillerinden 2.3 tane biliyorum ama yazılım tam olarak yapamıyorum mesala yazılım dilinde bazı komutlar yok bu komutlardan bir kaçı kamera açma ses kayıt yapma dosya gönderme gibi bir sürü komut yok. peki bu kadar komut yoksa peki biz bu komutları nasıl girerim veya gidebiliriz örnek bir kamera ve ses kayıt programı oluşturacam örnek veriyorum :

Kod:
#!usr/bin/env Python

A:raw_input (lütfen yapmak istediğiniz şeyi girin )
İf A==fotoğraf çekme

Buraya hangi komut gelecek

İf else A==ses kayıt yapma

Buraya hangi komut gelecek

Bunları bilen biri lütfen bana yardım etsin acil bekliyorum

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Sen sıfır dil biliyorsun üstadım. Daha emekleme aşamasına bile gelmemişsin. Daha class yapısının ne olduğunu anlayamamışsın.

Ciddi bir eğitim seti ile çalışmanı tavsiye ederim. Şu anda sana yardım etmek vakit ziyanı, bizim verdiğimiz kodları bire bir copy+paste etmek harici bir şey yapamayacaksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.