Yazılım Ve C++

Lastingmind

Yeni üye
31 Ocak 2016
11
0
Merhaba TurkHackTeam'da yeniyim aslında kod ile ilgili ve deneyimli arkadaşlar olabilir diye düşündüm. Bir sorum olacak C++ dilini pdf lerden mi öğrenebilirim sadece? Genelde bilgisayarı kurcalayıp şu yapay zekalı komut satırlarından yapıyorum. Kendimi başka nasıl geliştirebilirim kısaca yardımcı olur musunuz? Belki bazı uygulamalarda küçük değişimler falan yapabilirim diye uğraşıyorum ama notepad++ falan indirdim genel olarak programlamaya meraklıyım bi deneyim aktarımı yapsak çok mutlu olurum iyi forumlar...

Hackhalo63

Katılımcı Üye
22 Eki 2015
332
0
Cehennem
Merhaba TurkHackTeam'da yeniyim aslında kod ile ilgili ve deneyimli arkadaşlar olabilir diye düşündüm. Bir sorum olacak C++ dilini pdf lerden mi öğrenebilirim sadece? Genelde bilgisayarı kurcalayıp şu yapay zekalı komut satırlarından yapıyorum. Kendimi başka nasıl geliştirebilirim kısaca yardımcı olur musunuz? Belki bazı uygulamalarda küçük değişimler falan yapabilirim diye uğraşıyorum ama notepad++ falan indirdim genel olarak programlamaya meraklıyım bi deneyim aktarımı yapsak çok mutlu olurum iyi forumlar...

Dostum pdf kaynakları elinde mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.