Yazılımcılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Kas 2011
144
0
Değerli THT Üyeleri İyi Bir Yazılımcı Neler Bilmelidir? Hangi Dilleri Bilmelidirler? Bunları Ayrıntılı Bir Biçimde Açıklarsanız Çok Sevinirim :)

Ve Oyunlar İçin Nasıl Hack Programı Yapılır? Bunuda Anlatır İseniz Sevinirim

Not:Lütfen Acil Yardım Edin !

sokucusp

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
426
0
istanbul
Kardeşim Yazılımcı Olmak için Öncellikle Visul Basic 6.0 Bu Programlama Dili İle Başlaman Gerekir . Visual Basic 6.0 iyi bir yazılımcı olmak için en az 3 4 saat bu programlama diline kendi zamanını koyman gerekir . ne zamanda bunda usta bir yazılımcı olurum diyorsun bunun zamanı yok eğer bazı yerlere baktığın gibi bunun nasıl yapıldıgını anlıyorsan zaten kendi kendine usta oldugunu anlarsın ve vb.net e baslarsın sonra aynı seyleri yaparsın visual basic 6.0 yaptıgın gibi bunda kodlar değişik bundada usta oldugunde C , C++ , Delphi vb. gibi hep öyle gider.!

19 Ara 2008
224
0
hikaye hepsi.
10 yıldır yazılımla uzaktan yakından ilişkim var. bunca sene öğrendiğim şeyi adamlar 2 ayda adam gibi eğitimle öğreniyorlar. yani bir takım bilge adam c# pdfsiyle video izlemekle copy paste programcısı olmaktan öte gidilmiyor. nasıl bu site yeni üyelerin amatörlüğüyle doluysa "site hacklemek, ip gizleme, facebook hack, keylogger " böyle saçma sapan şeylerle yani, yazılım konusunda da aynısı yaşanıyor. benim gibi yıllar önce çektiğin videolara bakıp şimdi onlarla aynı seviyede olduğunu bilme duygusunu yaşayacağına adam gibi eğitimini al, hobi işi kesinlikle olamaz.

başlangıçta yardımcı olduğum adamlar milyarlık programlar yaptılar, bir ara soru sormuştu birisi iyi olduğumu tahmin ederek, geçiştirmek zorunda kaldım. başlanırsa bırakılacak birşey değildi çünkü. yıl olmuş 2012 google'da ufak bir arama yapıyorsun 2007 de çektiğin delphi videoları var. oradan baka baka birşeyler yapmaya çalışıyorsun, hata veriyor kodlar. nereden nereye, bu hack konusu da aynı bu gibi sitelerde kimse birşey yapamayacak.boşa zaman kaybı.

14 Ağu 2012
109
0
iStanbuL
Merhaba,
Bir tavsiyede bulunayım; Aylarını internetden araştırma ve denemelerle geçiriceğine eğer imkanın varsa bir yazılım kursuna git işin mantığını kavra eğer hevesliysen ve imkanın varsa öneririm.

İYİ forumlar.

SeVeCeN234

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
351
1
arkadas bu yazılım kurslarına gidersek bi elimze belge falan veriyorlarmı egitimi tamamladıgımıza dair
mesela is ararken gösterebilecegimiz bisey diploma v.b bise :)

29 Kas 2011
144
0
yanlız şey 18 yaşında olmanız gerekiyormuş ben 15 im buda benim sorunum açıkcası çok saçma birşey öğrenmek için 18 yaş.....hani derlerya eğitimin yaşı olmaz....büyük bir yalan

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
şunu öğren demek saçma olur, bu ilerde yapacağın şeye bağlı java örneğin vb ile ne alakası var? yani bunu yapacağın şeye göre belirlemelisin

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Eğer yazılımcı olmak istiyorsan Java öğrenmeni tavsiye ederim. Internette Java'nın 2 CD'lik bir eğitim seti var araştırırsan bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.