Yeğenim minecraft yükleyemiyor

megacan

Yeni üye
3 May 2007
29
0
Merhaba dostlarım yeğenimin bilgisayarına birçok oyun kurmayı denedik ancak hiç bir oyunu çalıştırmadı.Java'dan kaynaklı olduğunu düşündüm javayı kurdum ancak javada çalışmıyor.Laptoplardan pek anlamadığım için dxdiag bana biraz tuhaf geldi.Sorunu nedir acaba bilen var mı ?
Ekler:

SiberiaN

Üye
23 Ağu 2017
117
0
KAYNINDAN
Muhtemelen java sürümüyle alakası yoktur ayrıca javanın minecraftın verdiği uyarı üyelik uyarısı paralı giriş binevi ama bazı siteler var cracklı olarak minecraftı sunan aynı özellikleri de sunuyor

vericeğim linkden indirip denersen girme ihtimali yüksek olur 1.8.9 versionunu seçmen gerek ama.

Link : Zippyshare.com - Minecraft Full (Ahmet kaan).rar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.