Yemek dAĞITIM ŞİRKETİ (yemeksepeti gibi)Hacked

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
SİTE YEMEK ŞİRKETİDİR SİTENİN HER KATEGORİSİNİ DAĞITTIM O YÜZDEN SANKİ MİNİK BİR SİTE GİBİ DURUYOR.Fakat alexa sonuçları inanılmaz bir şirket diyor.YEMEKSEPETİ.COMUN YABANCI VERSİYONU GİBİ DÜŞÜNÜN.SİTEYE GİRDİĞİMDE BİRÇOK PAYPAL İSTEĞİ VARDI.
BUGÜNKÜ GÖZLÜKÇÜDEN SONRA YEMEK DAĞITIM ŞİRKETİ HACKED.
Türk-h:delifresh.co.za / Turk-h.Org
Önemli not:Site index atmaya müsait olmadığından bende her türlü veriyi yaktım.Yani çalışan tek sayfa /hacked/ O YÜZDEN KİMSE FARKETMEZ DEMEYİN HERKES FARKEDECEK..
[

Son düzenleme:

BlacksGuardian

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
309
0
Underground
benim film sitem globalda 73 k :) bu site 3 milyon küsür. büyük değil. alexa backlinki bile 2 tane. internertten şu "." kadar anlayanlar bilir.

ayrıca ülke sırasına bile girememiş :RpS_tongue:

Son düzenleme:

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
benim film sitem globalda 73 k :) bu site 3 milyon küsür. büyük değil. alexa backlinki bile 2 tane. internertten şu "." kadar anlayanlar bilir.

ayrıca ülke sırasına bile girememiş :RpS_tongue:
Tamam da kardeşim bu mantıken ALEXA TOOLBAR KULLANANLAR İÇİN GEÇERLİ.73 K PEK DE İNANDIRICI DEĞİL.KAÇ KİŞİ ALEXA TOOLBAR KULLANIYO Kİ?BU SİTEYİ GOOGLE A UYARLARSAN ANLARSıN.
NOT:Senin sitenin Alexa da 73 k olmasına pek inanmadım Çünkü Alexa toolbar kullananlar üzerinden hesap ediliyor.

BlacksGuardian

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
309
0
Underground
Bilmeden konuşan okadar çok ki : Al yemek sepetinin sonuçları benim hacklediğim daha büyük.
Yemek sepeti Alexa Sonuçları
http://www.yemeksepeti.com/ - Information from Alexa Internet

ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur.alexa sıralaması sadece toolbar kullanımına göre sıralanmıyor.şuan aklımda olan 10 dan fazla kriter var :) bu arada 10 gün önce açıtığım ve 3 gündür bakımda olan sitem bile hacklediğin siteden daha iyi :) hiçbir seo çalışması bile yapmadım. http://webkingtr.com - Information from Alexa Internet

F[L]~3x

Uzman üye
9 Nis 2011
1,350
7
Konuyu uzatmayın beyler böyle giderse istemediğim şeyler yapmak zorunda kalacağım.

Sakin.

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur.alexa sıralaması sadece toolbar kullanımına göre sıralanmıyor.şuan aklımda olan 10 dan fazla kriter var :) bu arada 10 gün önce açıtığım ve 3 gündür bakımda olan sitem bile hacklediğin siteden daha iyi :) hiçbir seo çalışması bile yapmadım. http://webkingtr.com - Information from Alexa Internet

FL3XE Sesleniyorum biz sadece medeni şekilde tartışıyoruz.O yüzden ben kimseden şikayetçi DEĞİLİM.
öZÜR DİLERİM KARDEŞİM KAFA KARIŞTI.Oruç olduğum için ama Bilgin olsun pay-pal istekleriyle doluydu site.Yani bir şirket olduğuna garanti verebilirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.