Yemen Türkiyeye Siber Savaş İlan Etti !!!

13 Haz 2023
53
17
Yemenli Hacker Grubu R77 TEAM Türkiyeye Siber Savaş Açtığını Duyurdu.
6up1z7u.png

Yukarıdaki Yazının Çevirisi Tam Olarak Şöyle : Merhaba Türkiye, merhaba Yemenlilere karşı komplo kuran, Yemen ve Suriye'nin çocuklarını öldüren kirli devlet ve size siber savaş ilan etmeye başlayacağız. Biz Yemen'in bilgisayar korsanlarıyız. İnternete bağlı her şeyi yok edeceğiz.

bgcqlis.png

Bu Açıklamada İse Asıl Sebebi Anlatıyorlar :
#Türkiye'de Araplara yönelik yaygın sert saldırı sahneleri.Bu, Yemenli bir baba ve oğlunu katleden büyük bir grup için ve Kuveytli bir aileye palalı saldırının daha ağır bir klibi var.. Bu barbarca uygulamalara resmi ve halkçı tavır… Türkiye ekonomisine para pompalayan hükümetler de Arap yatırımcılar da tavır almalı

(Türkiyeye Ve Türklere Hakaret)
Siz suçluları susturmayacağız
Bizi izlemeye devam edin, Achrael'in çocukları.

Bir Yemenli Arkadaşıma Sordum Ve Bazı Yemenli Hack Grupları Arasında Böyle Bir Saldırının Konuşulduğunu Söyledi . Bence Böyle Bir Saldırı Muhtemel Değil Ama Biz THT Olarak Yinede Hazır Olmalıyız Yazmak İstedim

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
335
97
Misconfiguration
6up1z7u.png

Yukarıdaki Yazının Çevirisi Tam Olarak Şöyle : Merhaba Türkiye, merhaba Yemenlilere karşı komplo kuran, Yemen ve Suriye'nin çocuklarını öldüren kirli devlet ve size siber savaş ilan etmeye başlayacağız. Biz Yemen'in bilgisayar korsanlarıyız. İnternete bağlı her şeyi yok edeceğiz.

bgcqlis.png

#Türkiye'de Araplara yönelik yaygın sert saldırı sahneleri.Bu, Yemenli bir baba ve oğlunu katleden büyük bir grup için ve Kuveytli bir aileye palalı saldırının daha ağır bir klibi var.. Bu barbarca uygulamalara resmi ve halkçı tavır… Türkiye ekonomisine para pompalayan hükümetler de Arap yatırımcılar da tavır almalı

Bir Yemenli Arkadaşıma Sordum Ve Bazı Yemenli Hack Grupları Arasında Böyle Bir Saldırının Konuşulduğunu Söyledi . Bence Böyle Bir Saldırı Muhtemel Değil Ama Biz THT Olarak Yinede Hazır Olmalıyız Yazmak İstedim
Yaparlarsa karşılığı hafif olmaz.

13 Haz 2023
53
17
Lamerler hahaha 1 hafta sonra 1 hafta sitelerinde bize saldırmayın mesajı yazarlar xd
Dediğim gibi böyle birşeye ben pek ihtimal vermiyorum ama yinede hazır olmak lazım sadece yemen olmayabilir maalesef bu durumdan bazı ülkeler de rahatsız
Konu tarafımca takip edilmektedir. Yok "sizden öncede vardım" yok "önemli operasyon olmadı" gibi ıvır zıvır durumlardan dolayı tartışma çıkmasın.
Hocam bende pür dikkat takipteyim en küçük detayda haber edeceğim.

Konu tarafımca takip edilmektedir. Yok "sizden öncede vardım" yok "önemli operasyon olmadı" gibi ıvır zıvır durumlardan dolayı tartışma çıkmasın.
Hocam bende pür dikkat takipteyim en küçük detayda haber edeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jieo

Üye
27 Tem 2023
91
27
6up1z7u.png

bgcqlis.png

yemen ne la :D 10 çakal toplanıp githubdan bulduğu ddosu atarlar en fazla o da işlemez

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,425
1,001
Arkana bak
R70 team: türkiye nin içinden geçiceğiz
T-H-T ailesi : gelecekleri varsa görecekleride var😎
R70 team saldırı yaptıktan 5 dk sonra:
R70 team : abi ben yapmadım kuzenim yaptı😂😂

saqow

Üye
27 Mar 2023
85
19
Dostum max internet hızları 10mbps Allah için şu botnetleri dahi olsa ne işe yarayacak...

Olacak iş var olmayacak iş var @'ReDLiNe hocamın dediği gibi.🤣🍻
Sen alayini gec kuzey afrikada anonymous sudan diye bi hacker gurubu var tg kanalida var hatta gecenler de microsofta saldirdilar ve basarili oldular bir cok onemli yerleride hacklediler unutmaki adamlarin orda su yok ama microsofta saldirip basarili oluyorlar

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,661
1,518
🔱
Sen alayini gec kuzey afrikada anonymous sudan diye bi hacker gurubu var tg kanalida var hatta gecenler de microsofta saldirdilar ve basarili oldular bir cok onemli yerleride hacklediler unutmaki adamlarin orda su yok ama microsofta saldirip basarili oluyorlar
Hepsinden haberim var. Sen merak etme!

skyjai

Yeni üye
1 Ağu 2023
7
1
也門黑客組織 R77 TEAM 宣布對土耳其發動網絡戰。
6up1z7u.png

上述文字翻譯如下:你好,土耳其,你好,那個密謀反對也門人、殺害也門和敘利亞兒童的骯髒國家,我們將開始向你宣戰。我們是也門的黑客。我們將摧毀所有連接到互聯網的東西。

bgcqlis.png

在這份聲明中,他們解釋了主要原因:
#土耳其針對阿拉伯人的廣泛暴力襲擊場景。這是針對一大群人謀殺也門父親和他的兒子,還有一個更嚴重的片段是用砍刀襲擊科威特家庭。官方和民眾對這些野蠻行為的態度做法… …政府也向土耳其經濟注入資金阿拉伯投資者也應該表明立場

(侮辱土耳其和土耳其人)
我們不會讓你們這些罪犯噤聲
請繼續關注,阿克萊爾的孩子們。

我問也門朋友,他說也門一些黑客組織發生了這樣的襲擊事件。我認為這樣的攻擊不太可能發生,但我們作為 THT,仍然應該做好準備。我想寫(yüksek sesle gülmek

(笑出聲來

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.