Yeni aldıgım laptopta bi sorunum var..! Acil yardım ederseniz sevinirm.

Mikronezya

Üye
15 Nis 2013
69
0
Beyler aldıgım bilgisayar "ASUS K555LN CORE İ7 4510U W8.1 NOTEBOOK" .

Sorunumda kamerayı bilgisayarın algılamaması. Aygıt yöneticisine girdigimde kamerayı görmüyor. Driver yüklenmemiştir dedm ve asusun orjinal sitesine girdim. Bilgisayar bilgilerini girdikten sonra gelen driverlarda kamera için bir driver bulamadım. Ne yapacam bi akıl fikir verin.

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
zVa6lO.png

Şunu Dene Birde Driver Booster Programını İndir Tarat.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
O bilgisayardan bendede var aldığında tüm driverler içinde geliyor olması lazım teknik destekle irtibata geç online asus desteğe gir oraya ürün seri kodunu vs yaz direkt bağlanıyorlar belki kameran arızalıdır

yunti123

Üye
25 Ağu 2011
200
0
aynı sorun bende de var benim laptop monster tupar t5 aynı şekilde driver yok driver booster fln da görmüyor. Ztn driver booster görmesi için ilk önce driverın yüklü olması lazım dün teknik servise mesaj attım durumu anlattım bugün geri döndüler bi numara verdiler musait olunca arayın diye yarın arıcam bakalım bişi çıkarsa sanada bildiririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.