Yeni Android RAT SpyNote 3.2 //Denendi Çalışıyor //20071999

Nasıl Buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    218

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Yeni Android RAT SpyNote 3.2 //Edit 01.11.2017

Yeni Sürümün Konusu : Spy Note 4.0 Tıkla Git

Evet beyler bir ara youtube de yabancı bir video ya rastladım Yeni bir Android RAT buldum neyse uzatmıyım Şimdiden söyliyim PORT Açmanız Lazım :) özellikler :

ÖNEMLİ : Bağlantının Stabil Olması İçin Server Oluştururken Sakın Host Dışında Birşeye Dokunmayın.

ÖNEMLİ : Bilgisayrınızda Java'nın ve .Net Framework'un son sürümü olmalı.

Denenen Android Sürümleri : 4.4.2 , 6.0 , 6.0.1 , 5.0.1 , 4.4.4 , 7.1.1 ve 4.2.2

Dosya Yöneticisinden Kurbandan İstediğiniz Dosyayı İndirebilirsiniz Aynı Zamanda Upload Edebilirsiniz

Kamera Resim Çekme Ayarı : PNG Olucak JPEG Olan Yer Kalitede de %100 Olucak

Aynı SpyNet 2.6 de ki gibi Müziği Gizli Çalıştırabiliyorsunuz ! :)

Dış Ağda Bağlantı Almak İçin IP Yerine DuckDns Adresinizi yazın

Denendi Dış Ağda SORUNSUZ ÇALIŞIYOR :)

Telefon Açılıp Kapanınca Server Çalışıyor Bağlantı geliyor

ÖNEMLİ : SERVER OLUŞTURURKEN İCON SEÇMEYİN SERVERİN YAPISI BOZULUYOR

Resim 1 :

Resim 2 :

Resim 3 :

Kurbanlardan Görüntü :

Videolu Anlatım
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XE8k_aDkxUI[/ame]

Yeni Sürümün Konusu : Spy Note 4.0 Tıkla Git

İndirme Linki : https://www.mediafire.com/?5fgogdgcdb3155t

Alternatif Link : Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

VT : https://www.virustotal.com/tr/file/...dfb7f849ac511263045f0dd05fd2dca7808/analysis/

VT : 3 / 55

RAR // Şifresiz

Kurbanın Telefonu idle (Boşta) olmaması lazım aktif bir şekilde kullanması lazım veya ekranı açık kalması lazım

Denendi çalışıyor arkadaşlar dış ağ veri bağlantılı telefonda denedim özellikleri harika çağrı kaydetme dinleme canlı ortam dinlemesi sms çağrı kayıtları vs herşey çalışıyor birtek whatsapp mesajlarını okuma yok onuda başka türlü çözeceğiz inş emeğinize sağlık hocam :D

Denedim çalışıyor teşekkürler.

Pozitif çalısyor elıne koluna sağlık kardesm dış ağlara acık :D

Son düzenleme:

jonier23

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
883
0
Teşekkürler güzel konu ama sanki anlatım eksik özellikleri falan tanitsaydin en azindan önemli olanları

gurcan16

Üye
14 Eyl 2008
128
1
kurdum sorunsuz çalışıyodu diğer ratlara görede kat kat iyiydi ama bi süprizim var deneme sürümü veriyo 20 dk dan sonra user gidiyo .d

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
kurdum sorunsuz çalışıyodu diğer ratlara görede kat kat iyiydi ama bi süprizim var deneme sürümü veriyo 20 dk dan sonra user gidiyo .d

deneme sürümü diye bir şey yazmıyor trial falan ayrıca telefonu yeniden başlayınca bağlantı geliyor

editt : telefon idle mod da olunca gidiyor yani kurban telefonu açıp bişeler yapması lazım gelmesi için

Son düzenleme:

gurcan16

Üye
14 Eyl 2008
128
1
deneme sürümü diye bir şey yazmıyor trial falan ayrıca telefonu yeniden başlayınca bağlantı geliyor

editt : telefon idle mod da olunca gidiyor yani kurban telefonu açıp bişeler yapması lazım gelmesi için

ilk kurduğumda sorunsuz çalıştı sonrakı serverde apk indiriyo ama açmıyo
M0plq9.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.