Yeni Başladım Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JourFixe

Üye
22 Tem 2010
109
0
This İs Adabazaar xDe
Arakdaşlar Ben daha yeni başladım 4 gün oldu servere başlayalı fakat anlatılanlardan bir şey analmadım çünkü ortalardan basladım komutları bilmeden cod lar yazmaya kalkım siz bana ilk nerden başlamam gerek onu söylermisiniz ve bu işi düzenli çalışırsam ne kadar sütede kavrayabilriim şimdiden teşekkür ederim

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
valla bence ilk önce kendine tecrube edinmen lazım ilk önce kodları öğren filen derim virüsler hakkında ve ne oldukları we forumumuzdada gayet bu bilgiler mevcut ararsan bulursun kolay gele başarılar ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.