Yeni başladım..! :))

Kinq50

Üye
30 Ağu 2011
84
0
Arkadaşlar Hacker Olma Yolunda Yeniyim Yani Yeni Başladım Bu Yüzden Nasıl Başlıcamı Ve Ne Yapacağımı Uzun Zamandır Araştırıyorum Ama Şuana Kadar Da Hiç Bİşey Bulamadım Bana Bu Konuda Yardımcı Olursanız Çok Sevineceğim. :))

ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. :))

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Hacker olcam diye hedef koyulmaz. Önce ne hakkında ne biliyorsun onları test et. Sen bana mesaj at soruların için çünkü ben bu konuda 4-5 ay önce çok araştırma yaptım.Bana danış :D

Plague

Katılımcı Üye
26 Nis 2012
600
0
İstanbul
Öncelikle şunu söyleyeyim hiç bir yerde (arkadaşlarınla konuşurken vs.) kendine hacker deme. Kendine hacker demen seni hem kendini beğenmiş yapar hemde seni etrafta lamer durumuna düşürür. Gerçekten bir hacker olmak istiyorsan kendine hiç bir zaman hacker dememen lazım aksi taktirde kendi kendini kandırırsın ve yeni şeyler öğrenmeni engellersin. Nerden başlıcağına gelirsek hangi konuda gelişmek istediğine göre burdaki konulara bakabilirsin. http://www.turkhackteam.net/tht-yar...icin-butun-bolumler-ozel-secilen-konular.html

Son düzenleme:

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Öncelikle şunu söyleyeyim hiç bir yerde (arkadaşlarınla konuşurken vs.) kendine hacker deme. Kendine hacker demen seni hem kendini beğenmiş yapar hemde seni etrafta lamer durumuna düşürür. Gerçekten bir hacker olmak istiyorsan kendine hiç bir zaman hacker dememen lazım aksi taktirde kendi kendini kandırırsın ve yeni şeyler öğrenmeni engellersin. Nerden başlıcağına gelirsek hangi konuda gelişmek istediğine göre burdaki konulara bakabilirsin.

Çok katılıyorum bak başıma geldi bi lamerlik dönemim vardı benim ama geçti :D Bak artık kimse bana server konusunda inanmıyor mesela keylogger serverine inanmıyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.