Yeni başlama

JeamBergh

Yeni üye
24 Şub 2016
42
0
Arkadaşlar bu işe başlamak istiyorum yardımcı olabilecek olan var mı gerçekten yapma istiyorum bu işi

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Biraz forumu araştır kendini gelecekte nerede görüyorsun bu konuda biraz bu konuyu tartış kendince ve C# başlamanı tavsiye ederim. Yardım istemek değilde emekle uğraş vererek kendin öğrenmen daha iyi olmazmı tabi ki yerine göre elimizden geldiğince bizde yardımcı oluruz.

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
brute force ile site hacklemeye başlayabilirsin.Ben öyle yaptım yani :).Grupta videoları var.Buda gruptaki Aquiell in videosu izleyebilirsin başarılar [ame]https://www.youtube.com/watch?v=92VqFSQKeOE[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.