Yeni başlangıç yapmak istiyorum

SeneUzen

Yeni üye
14 Ocak 2019
20
0
arkadalsar ben bilgisayar hakkında herseyi örenmek istiyorum programın sistemi ne java kodlarını herseyi örenmek istiyorum neyden baslamalıyım söyleye bilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Dostum bence öncelikle kodlama işi öğren zaten öğrenirken birçok şeyide aynı zamanda öğrenmiş olursun. Sonra zaten forumdaki konular yardımı ile bilgine bilgi katarsın. Şimdiden kolay gelsin, iyi forumlar!

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Başlangıç Olarak Program Dili Öğrenmeni Öneririm.
Python Başlamak ve Uzmanlaşmak İçin Güzel Bir Dildir.
+ Olarak Hacking Kısmında Gelişmek İstiyorum Dersen Udemy Üzerinde Güzel Eğitimler Mevcut.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba öncelikle alanınızı belirleyin onerim programlama dilleri örneğin Python seçerseniz forumda Python bölümünde takilin udemy den kurslara bakadabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.