Yeni Başlayanlar İçin Darkcomet Rat Kullanımı Ve No-İp // Darklord

sezz

Yeni üye
12 Ara 2007
2
0
Bişi soracam kardeş şimdi biz sade 1604 port u açık olanlarımı görebilecez ?

yolcudan_yola

Yeni üye
11 Eyl 2009
12
0
valla kardeş bu programla ne yapabilirim bilmiyorum ama iyi birşey heralde bende teşekkür ederim. :)) bir msn kıralım dedik kendimi 2009 dan beri bu sitede buldum iyi hoş uğraşmadım öğrenmek için ama öğrenmekte istiyom. emeğine sağlık

nugurigi48

Üye
12 Kas 2011
138
0
Muğla

aqrep1234

Yeni üye
8 Ocak 2013
1
0
Port açamadım videonu indiriyorum

Port açmayı win 7de anlatıyo musun ?Açtım ama olmadı heralde :confused: hata veriyor hala son sürümü.

Syembol18

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
263
0
İstanbul
Sımdı teldeyım ama yarın bakıcamm guzel dıyolar ama denıyelım guzel dıye dusunuyorum cunku tht de guzel olmayan bısı daha gormedim.

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
Darkcomet Rat ve No-ip Kullanımı :

Videolu kullanım ve darkcomet 5.3.1

Darkcomet Rat 5.3.1 Kullanımı Ve No-ip.zip

Videosuz sadece TXT içeren Link :
Darkcomet Rat 5.3.1 kullanımı ve No-ip sadece Txt.zip

Ben yaptım HD görüntü olduğu için mbsi yüksektir.
Swf yi hayrına ftp atacak olan varsa ulaşsın hem sitesine hit gelir.
Ben yaptım herkes yararlanır inşallah.

Videoda hatalarım var ama yanlış bir vakaya yol açtıysa affola...

Port açamayanlar ulaşsın.
Bu videoyu izlediği halde darkcomet ratı kullanamayan varsa kendini 3. kattan aşağı atsın. :D

Rar pass : darklord

Anlatımın güzel olmuş eline emeğine sağlık

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
yaw bu neden bende çalışmıyo acil yardım kendimde bağlantı alıyom ama kurbanda yemiyo !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.