Yeni Başlayanlar İçin Darkcomet Rat Kullanımı Ve No-İp // Darklord

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
yardım istedik yaw yokmu bir müslüman evladı çok önemli benim için bağlantı alamıyorum !!!!!!

dark999

Üye
25 Şub 2014
98
0
GUANTOM
Kardeşim ben yazdıklarıını okudum ama başkalarının bilgisayara nasıl erişe bilicem mesele server kurduk onu başka birisinin bilgisayarına mı atıcaz yoksa baskasının İd mi olması lazım elimizde onu anlatırsan sevinirim. Başkasının bilgisayaraına girmeyi söyleyin kardeşim Obana yeter.Şimdiden teşekür ederim ALLAH a emanet.

darkrat

Yeni üye
14 Nis 2014
4
0
öncelikle anlatım için çok teşekkürler süper bir çalışma olmuş emeğine sağlık
ama no-ip çalışmıyor free ip alabileceğimiz başka bir adres varmı ?

darkrat

Yeni üye
14 Nis 2014
4
0
no-ip

öncelikle anlatım için çok teşekkürler süper bir çalışma olmuş emeğine sağlık
ama no-ip çalışmıyor free ip alabileceğimiz başka bir adres varmı ?

no-ipe cep telefonumdan girip ip adresi almayı başardım cevaplama gereği kalmadı
ilgilenenlere teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.