Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Başlangıç Düzey Hack Arşivi //ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Merhaba Arkadaşlar ;
Bu Konumda Evilseed Arkadaşımın İsteği Üzerine Özel Arşivimden THT'dan Topladığım Hack Arşivimi Paylaşacağım.

Arşivde Bulunanlar ;
-Başlangıç Ve Orta Düzey Hack Anlatımları (Videolu)
-Gerekli Hack Programları (Web Hack Seti , Gizlilik Pakedi Vb.)
-THT Cmd Programı
-Ve Daha Birçok Şey...

Not : Arşivde Birçok Eksik Olacaktır.Eksikleri Bana Bildirirseniz En Kısa Sürede Güncellemeye Çalışacağım.Konunun Sürekli Güncel Kalması İçin Yorum Yapmayı Unutmayın...

Not : Arkadaşlar Bu Hack Arşivimin Yarısıdır Hepsini Upload Etmek Zor Olacağı İçin Yarısını Upload Ettim.Gerisini Daha Sonra Upload Edeceğim...

Hack Anlatım Kısmı
G5PWvV.jpg

Script Kısmı
zYaOm9.jpg

Program Kısmı
68rpZ3.jpg

WEg8VN.jpg

Dosya Boyutu : 520 Mb

vRJ7Nz.png

Programlar Ve Scriptler Virüs Total Taraması

Temel Hack Eğitimleri Virüs Total Taraması

o92VYX.png

Mega'dan İndir

.::.Yeni Sürüme Gitmek İçin Tıklayın.::.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Gereksiz tht de bir sürü set var içinde birkaç tane ilgi çekici şimdi onlar için saatlerini vererek indirmemi yapacağım

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
link eklemeden neden konuyu açtın ?

Upload Etmiştim Yanlız Yandex Disk Son Anda Bir Hata Çıkardı Şimdi Başka Yere Upload Ediyorum...

Gereksiz tht de bir sürü set var içinde birkaç tane ilgi çekici şimdi onlar için saatlerini vererek indirmemi yapacağım

THT'De Bunun Gibi Bir Sürü Set Olabilir Ancak Çoğu Set Güncelliğini Yitirmiş Ve Bu Kadar Ayrıntılı Anlatıma Yer Verende Yok.Başka Yorumların Varsa Sana Zorla İndir Diyen Yok...

Arslan46

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
835
0
MİT
Süper bir arşiv olmuş kardeşim bu kadarı bile yeter. Umarım yeni arkadaşlar bu hayat kurtarıcı seriyi keşfederler..

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
VirüsTotal Koyulana kadar Konu Kilit Tarama yazmaniz yeterli değil gerekirse bölüp virustotalde taratmaniz gerekiyor sonuçlar elinizde olduğunda bana ulaşım lütfen İyi Forumlar.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Black-Leonx'in de belirttiği gibi dosyayı partlar halinde bölüp, taratıp sonucunu konuya ekle. Bir de alternatif indirme linkleri de ekler isen on numara olur.

Şimdilik sabite alıyorum. Black-Leonx' ve benim dediklerimi unutma.

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Şu yüzlerce shell konusununda linkini bu konuya ekle istersen daha geniş bilgi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.