Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Dev Hack Arşivi V2//ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Paylaşım için teşekkürler :) ek paket geldiğinde hepsini tekrardan indirip yüklemek yerine sadece yeni olan konuları eklesen ? bir eğitim seti vardı burada adını hatırlayamadım.Konuya ek geldiğinde ayrı bir listesini yazıp o şekilde eklemişti, aslında onu bulabilirsem daha iyi olur biraz karışık anlattım :D

Biliyorum Bende Ogle Yapacagim...

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
Ellerine Saglık bütün bunlarda emeki geçenlerin . Ve bu programlar herkeze çok yardımcı olabilir.

farhad98

Üye
25 Eki 2013
76
0
Baku
Ellerine saglik . Peku eski versiyonda yani daha once paylastigin 500 mb olan dosyadakilar bunun icinde bulunuyormu yoksa onuda ayrimi indireyim?

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Ellerine saglik . Peku eski versiyonda yani daha once paylastigin 500 mb olan dosyadakilar bunun icinde bulunuyormu yoksa onuda ayrimi indireyim?

Konudada Belirttiğim Gibi İlk Arşivdekiler Bundada Bulunuyor , Eğer İlk Arşivide İndirdiyeseniz Onu Silmenizi Ve Bunu İndirmenizi Tavsiye Ediyorum.

Bunda Dosyalar Daha Derli Toplu...

Provido

Katılımcı Üye
21 Eki 2015
477
1
Güzel bir çalışma olmuş,bir çok kişinin bundan faydalanacağına eminim.

hipernova2000

Katılımcı Üye
19 Eyl 2012
269
0
üstadım çok teşekkür ederim çok sağolun ancak bir kaç rar ı taradım ve bazılarında antivirüsler trojen gösterdiler bende size başvurmak istedim eğitim almayı çok istiyorum ama korkuyorumda sizce zarar gelirmi?

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
üstadım çok teşekkür ederim çok sağolun ancak bir kaç rar ı taradım ve bazılarında antivirüsler trojen gösterdiler bende size başvurmak istedim eğitim almayı çok istiyorum ama korkuyorumda sizce zarar gelirmi?

Kardeşim Ben Kullanmanı Tavsiye Ederim Hepsini Bende Kullandım Ve Kullanıyorum.Ancak Lütfen Rar Dosyalarının İçindeki Beni Oku Dosyalarını Okuyunuz.

İçinizde Şüphe Kalırsa Virtual Pc Kullanarak Sanal Pc'de Çalıştırabilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.