Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Dev Hack Arşivi V2//ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre al hack

Yeni üye
2 May 2016
26
0
istanbul
bunu sakın indirmeyin bilgisayarım bunun yüzünden bozuldu
system 32 ye 5-6 tane tane trj virüsü soktu bilgisayara nerdeyse format atacaktım
hepsini sildim birkaç tane de sıkıstırılmıs dosyalar var vazı dosyalerının içine saklanmıs

bunu indirmeyin dahası hepsi virüs 6890 ve civarı kadar virüs cıktı
sakııın indirmeyiin

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
bunu sakın indirmeyin bilgisayarım bunun yüzünden bozuldu
system 32 ye 5-6 tane tane trj virüsü soktu bilgisayara nerdeyse format atacaktım
hepsini sildim birkaç tane de sıkıstırılmıs dosyalar var vazı dosyalerının içine saklanmıs

bunu indirmeyin dahası hepsi virüs 6890 ve civarı kadar virüs cıktı
sakııın indirmeyiin

Saçma saçma konuşma.

emre al hack

Yeni üye
2 May 2016
26
0
istanbul
siz kulanıyorsunuz istediginizi alıyorsunuz ama onlarda istedigini alıyor sizin bilgilerinize ulasıyorlar bilgisayarınızda ne özel sey varsa dikkatli olun

ByCebrail

Yeni üye
20 Şub 2016
32
0
GAZİANTEP
İlk yaptığındaki eğitim dosyaları ve bazı programlar bu arşivde var mı ona göre birinciyide indirmeyi düşünüyorum ve bu arşivi hazırladığın için çok teşekkür ediyorum çok yararlı bir arşiv

CAKET

Yeni üye
8 Ocak 2017
8
0
İstanbul
Hocam ben bunu Ayyıldız Timin dev hack arşivinden indirmiştim?
Arşivi siz hazırlayıp ayyıldız timemi verdiniz.
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.