Yeni bir araç yazmaya başlayacağım

Anon6664

Yeni üye
20 Ağu 2022
46
14
Birazcık uzun soluklu bir maceraya atılmayı planlıyorum. Sizce nasıl bir tool yazmalıyım ? Söylediğiniz konu hakkında biraz fikir sahibi olduktan sonra bunu işe yarar bir tool haline getireceğim. (Muhtemelen python kullanacağım)

Kararsızım.. yardımınıza ihtiyacım var.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
920
Aklın hangisine daha çok başlıyorsa onu yapabilirsin. Ama kısaca admin panel finder gibi bir tool yapmayı dene. Daha sonra kendini geliştir. Kütüphaneleri öğren. Ne diyebilirim ki başka.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Birazcık uzun soluklu bir maceraya atılmayı planlıyorum. Sizce nasıl bir tool yazmalıyım ? Söylediğiniz konu hakkında biraz fikir sahibi olduktan sonra bunu işe yarar bir tool haline getireceğim. (Muhtemelen python kullanacağım)

Kararsızım.. yardımınıza ihtiyacım var.
Eğer çok hecesliyisen casus yazılım için toollar geliştirebilirsin veyahut sosyal muhendislik icin tollar vb. tabi senin hedefin ne bilmiyorum .

Anon6664

Yeni üye
20 Ağu 2022
46
14
Eğer çok hecesliyisen casus yazılım için toollar geliştirebilirsin veyahut sosyal muhendislik icin tollar vb. tabi senin hedefin ne bilmiyorum .
Aklımda bir fikir oluştu : Farklı platformlar için casus yazılım kitleri barındıran bir tool, github sayfasını açtım bile... Ama tek sorun bunu yapması biraz zor olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.