Çözüldü Yeni bir hayat istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
mahalle , okul heryer sevmediğim insanlar dolu artık yeni arkadaş ortamında olup sosyalleşmek istiyorum ne zaman dışarı çıksam tanıdık görüyorum ne zaman okulda olsam benle uğraşanlar oluyor hep sinirli oluyorum birgün sıkıntıdan stresten bir hastalığa yakalancağımı düşünmeye başladım insanlarla aramdaki bağ kopmaya başladı nerden başlıyabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Sabretmekten başka çaren yok gibi görünüyor kardeşim.Derslerine çalış iyi bir üniversite kazan.Kendi hayatını kur belki o tür insanlardan kurtulursun.Benlede uğraşanlar sinir edenler var idare etmeye çalışıyorum :)

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
Dostum kendine yeni bir karakter oluştur ozaman yeni bir imaj yeni bir diksiyon tarzını değiştir hayata bakış açını değiştir onlar senle dalga geçerken mal mal bakma en yakın arkadaşınmış gibi gör sende dalga gec bişey olmaz

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
mahalle , okul heryer sevmediğim insanlar dolu artık yeni arkadaş ortamında olup sosyalleşmek istiyorum ne zaman dışarı çıksam tanıdık görüyorum ne zaman okulda olsam benle uğraşanlar oluyor hep sinirli oluyorum birgün sıkıntıdan stresten bir hastalığa yakalancağımı düşünmeye başladım insanlarla aramdaki bağ kopmaya başladı nerden başlıyabilirim

Kardesim sana tavsiyem, kesinlikle birebir olan Boks, Kick boks, Muay Thai, Taekwondo..

Eğer ki spor prensiplerine uyarsan hayatının tamamını siler ve eline bir kalem verir. Hayatını kendin yazmanı söyler

Bende bu sporlarla uzun süre uğraştım ama spor prensiplerine uymadim, bana sadece zararı oldu. Maçlar, dövüş ler değil bir çok zararı oldu.

Katılıyorum.

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
Sabretmekten başka çaren yok gibi görünüyor kardeşim.Derslerine çalış iyi bir üniversite kazan.Kendi hayatını kur belki o tür insanlardan kurtulursun.Benlede uğraşanlar sinir edenler var idare etmeye çalışıyorum :)

derslerime çalışıyorum seneye üniversite sınavınada çalışmaya başlıcam aslında hiç takmayıp aynen öyle yola devam etmek var ama adın eziğe çıkıyor belli bir süreden sonra hiçbir kişi seni adam yerine koymuyor ve o ortamdan biriyle birgün göz göze gelince seni yine öyle hatırlıyor düşünsene sorun zaten burda

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
derslerime çalışıyorum seneye üniversite sınavınada çalışmaya başlıcam aslında hiç takmayıp aynen öyle yola devam etmek var ama adın eziğe çıkıyor belli bir süreden sonra hiçbir kişi seni adam yerine koymuyor ve o ortamdan biriyle birgün göz göze gelince seni yine öyle hatırlıyor düşünsene sorun zaten burda

Sorun bu değil kardeşim. Sorun ne biliyor musun?
Ne söylediğine takılıyorsun ama ÖNEMLİ bir şeyi kaçırıyorsun.
~ Kim söylüyor, Gözünde kaç kuruşluk insanlar, Senin hayatını yaşamıyorlar. ~

Bu nedenle kendine çok güzel hedefler belirle,
Ve hedeflerini gerçekleştirene dek çalış.
Hedefine ulaş sonra yeniden bir hedef belirle.

tetik34

Üye
14 Tem 2015
58
0
Kardesim sana tavsiyem, kesinlikle birebir olan Boks, Kick boks, Muay Thai, Taekwondo..

Eğer ki spor prensiplerine uyarsan hayatının tamamını siler ve eline bir kalem verir. Hayatını kendin yazmanı söyler

Bende bu sporlarla uzun süre uğraştım ama spor prensiplerine uymadim, bana sadece zararı oldu. Maçlar, dövüş ler değil bir çok zararı oldu.

Katılıyorum.

bi ara özgüven için kickboks a gitme kararı aldım ama uzun araştırmalar sonucu bu sporun spordan başka birşey kazandırmıcağının sonucuna vardım

aslında planlarım var biraz zayıf yapılıyım o yüzden cılız gibi gözüküyorum son zamanlar kiloyla uşraşmaya başladım inşallah buda düzelicek

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
sakin ol önce

hepimizin başindan gelip geçti.

zamanla biraz daha farkli dusuneceksiniz.

o yuzden.
sabir + zama + beklemek

ama yalniz degisliniz

sizin.gibi dusunen cok insan var.

lutfen sabir biraz.

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
bi ara özgüven için kickboks a gitme kararı aldım ama uzun araştırmalar sonucu bu sporun spordan başka birşey kazandırmıcağının sonucuna vardım

aslında planlarım var biraz zayıf yapılıyım o yüzden cılız gibi gözüküyorum son zamanlar kiloyla uşraşmaya başladım inşallah buda düzelicek

Kardeşim sana spor dışında bir şey değil, her şey kazandırır. En basitinden savaşmayi, mücadele etmeyi, bir amaç için ugramasma nin nasıl bir şey olduğunu, uğraşların sonrasında aldığın ödülün verdiği keyfi, insanları tanıesin, hayatı tanirsin, Türkiye ve dünyayı gezersin, hayatın zorluklarını daha iyi anlar her şey için daha sıkı çalışırsın, bilmenin ve bilginin önemini anlarsın, vücudunu kas ile kilolandirirsin.

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis

Kardeşim başkasının dediğini ne takıyorsun onlar çok mu üstün.Senin onlardan ne farkın var,onların senden ne farkı var.Her insanın kusurları var.Sen ezik değilsin sadece böyle insanları sevmiyorsun.Bu eziklik değildir.Ezikliğin ne olduğunu o hayatını boş yaşayanlardan öğrenmemelisin.Sen efendi isen edepli davranıyorsan zaten adam yerine koyulması gereken birisindir.Bak kardeşim onlar senle istediği kadar dalga geçsin ama bu senin adam olduğun gerçeğini değiştirmez.Sen bir sınavı 100'lük verirsen ve hoca sana 100 vermezse bu senin o notu haketmediğin anlamına mı gelir? Tabikide gelmez.Aklı selim davranıp doğru bir karar vereceğine inanıyorum.Yalnız değilsin senin yaşadığın gibi sorunları yaşayan insanlar var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.