Yeni bir İşletim sistemi

TGodfather

Yeni üye
22 Mar 2018
9
0
NY.USA
Selamın aleyküm beyler. Elimde 2011'den kalma atom 1.66ghz işlemcili ,1gb ramlı bir notebook var. içinde hali hazırda bir windows 7 Enterprise kurulu sistem yavaş degil ama pek kullanmadıgımdan bunun işletim sistemini degiştirmek istiyorum. ubuntu , linux gibi dağıtımların hafif ve çok kullanışlı olan
işletim sistemleri var mı daha önceden sanal makine de kali linux kullanmıştım . usb bellekten den
notebooka kurmayı denedım ama kurulumda klavye ayarından sonra kali nin klasık hatası olan
cd rom hatası aldım çeşitli yöntemleri denedim hata geçmedi. bende başka işletim sistemi arıyorum hafif güncel program açabilen bişeyler varmı. yardımcı olursanız minnetar olurum.
saygılar. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Steakhouse

Üye
15 Mar 2018
63
0
pardus senin bilgisayarında muhteşem çalışacağına kefilim gayet sade arayüzü vardır alışman zaman alabilir.
Windows xp de yükleyebilirsin düşük sistemler için birebirdir.

29 Tem 2017
82
0
32
GİZLİ
kardeşim ben senin sisteme uygun birşey biliyorum ama yazılım içinmi istiyorsun yoksa hack performans içinmi bizim kripto alanda kullandığımız sistemdir öm atarsan bilgilediririm seni hem daha hafif stabil çalışan bir sistemdir hemde performans alırsın

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Her distroda hack yapabilirsin , çoğu hack tool cross platform oluyor.
XFCE tabanlı Lubuntu var , ona bak.
Puppy var. Arch da hafif bir distro , ona da bakabilirsin.

L0G1NPA55W0RD

Yeni üye
23 Mar 2018
19
0
bir çok var ama teferruatlı

selamın aleyküm beyler. Elimde 2011'den kalma atom 1.66ghz işlemcili ,1gb ramlı bir notebook var. içinde hali hazırda bir windows 7 Enterprise kurulu sistem yavaş degil ama pek kullanmadıgımdan bunun işletim sistemini degiştirmek istiyorum. ubuntu , linux gibi dağıtımların hafif ve çok kullanışlı olan
işletim sistemleri var mı daha önceden sanal makine de kali linux kullanmıştım . usb bellekten den
notebooka kurmayı denedım ama kurulumda klavye ayarından sonra kali nin klasık hatası olan
cd rom hatası aldım çeşitli yöntemleri denedim hata geçmedi. bende başka işletim sistemi arıyorum hafif güncel program açabilen bişeyler varmı. yardımcı olursanız minnetar olurum.
saygılar. :)

1 pardus
2 linux tüm sürümler ancak disk bölümlerini gparter ile bölümlendirmen gerek yoksa kurulum başarısz oluyor açılmıyor
2 remix os android yeni nesil işletim sistemi klavye ve mouse stabildir wifi notebook ise çalışır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.