Yeni Bir Katogori Önerisi

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Dostlar, sizce üyelerimizin içerisinde web sitesi olanların reklam ve tanıtımlarını ücretsiz bir Şekilde Yapabilecekleri bir Katogori yapılsa nasıl olur sizce ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,267
3,449
Forumumuzda kurumsal üyelik hariç böyle reklamlar kesinlikle yasaktır. Kurumsal üyelik alabilir, belli bir sınır çerçevesinde reklamınızı yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Forumumuzda kurumsal üyelik hariç böyle reklamlar kesinlikle yasaktır. Kurumsal üyelik alabilir, belli bir sınır çerçevesinde reklamınızı yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.
2000TL Telefon Önerisinde Arkadaş Reklam Yapmış Bulunmakta

2000TL Telefon Önerisinde Arkadaş Reklam Yapmış Bulunmakta
2000TL TELEFON ÖNERİSi adlı konuda

Merhaba,
Dostlar, sizce üyelerimizin içerisinde web sitesi olanların reklam ve tanıtımlarını ücretsiz bir Şekilde Yapabilecekleri bir Katogori yapılsa nasıl olur sizce ?
Merhaba da reis sen sabah 1600 değilmiydi mesajlar?

Merhaba,
Valla Helal Olsun 4-5 saatde 100 mesaj

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Bence gereksiz, kimisi discordunu kimi instagramini kimisi twitterini koyar. Karman çorman bir kategori olur.
Merhaba,
Fikriniz için teşekkürler ben sadece web sitesinden bahsettim :)

Valla Helal Olsun 4-5 saatde 100 mesaj
Merhaba da reis sen sabah 1600 değilmiydi mesajlar?
Merhaba,
Hayır dostum, ayrıca 4-5 saatee o kadar mesaj istesen de atmazsın. Ayrıca konu ile ilgisini anlamadım.

Bence kötü olur hemde burası ciddi
bir platform reklam platformu değil..
Merhaba,
Fikirleriniz ve konuya ilginiz için teşekkürler. Forumda yasak olduğunu biliyorum onun için sormadım sadece üyelerimiz bunu yapabililer diye düşündüm ayrıca ciddiyeti bozar mı bilmem ama iyi anlamda güzel olurdu yada reklam bannerleri fiyatları düşürülür, yada sadece üyelerimiz için bir banner alanı tasarlanır ve fiyatlar uygun tutulur.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,239
1,381
(nowhere) in
Merhaba,
Hayır Olmaz Çünkü Zaten Forum Kurallarında "Reklam"ın Yasak Olduğu Belirtiliyor. (Konunun Uzamaması Nedeniyle Yanıtı Cevap Olarak Seçebilirsiniz)

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Hayır Olmaz Çünkü Zaten Forum Kurallarında "Reklam"ın Yasak Olduğu Belirtiliyor. (Konunun Uzamaması Nedeniyle Yanıtı Cevap Olarak Seçebilirsiniz)
Merhaba,
Dostum Konu Ym değil yani bir şeyi çözüm olarak seçemiyoruz, anlayacağın. Ayrıca Yukarıyı okumadın galiba :) Forumda yasak olduğunu biliyoruz. Olsa nasıl olur fikrini bekliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.