Yeni çalışmam

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
Yaptığım 2. çalışma daha acemiyim umarım güzel olmuştur , elimden geldiğince yapmaya çalıştım :$
PhotoShop Cs6

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
eline sağlık THT yazısını daha belirgin yapsaydın çok daha güzel olurdu

iXpErA

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
966
13
!
Kardeşim Bişi Sorcam Burda Sadece Yazı Yazmışsın Gibi Geldi Bana Ne Yaptın :)

Shift TR

Yeni üye
10 Nis 2013
19
0
Resmin üzerine THT yazıp Saydamlaştırmışın .
Başka bişey yok :D
Geliştir Kendini Dostum.

iXpErA

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
966
13
!
Kardeşim Sende Sürekli KOnu Açma Yap Tam Güsel Bişi Yap Olmazmı ?..

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Hayal Etmek Başarının Yarısıdır Demişler Resmin Üzerine Yazı Yazmaktan İlerisini Yapabilirsin Grafik Tasarımı İle İlgili İnternette Videolar İzle Makaleler Oku..

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
Hayal Etmek Başarının Yarısıdır Demişler Resmin Üzerine Yazı Yazmaktan İlerisini Yapabilirsin Grafik Tasarımı İle İlgili İnternette Videolar İzle Makaleler Oku..

önerini dikkate alıcam ama ben sadece yazmadım kii , orda kadın suratı var hiç biriniz görmedi mi :D:D:D çok saydam olduğu için belli olmuyo , dikkat edin biraz farkediceksiniz. Sadece yazmayı düşünmüyorum zaten. Ixperanın bir konusunda görmüştüm bu yorumların aynısını , o yüzden sadece yazmıyorum. Dikkat ederseniz görürsünüz :)

iXpErA

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
966
13
!
önerini dikkate alıcam ama ben sadece yazmadım kii , orda kadın suratı var hiç biriniz görmedi mi :D:D:D çok saydam olduğu için belli olmuyo , dikkat edin biraz farkediceksiniz. Sadece yazmayı düşünmüyorum zaten. Ixperanın bir konusunda görmüştüm bu yorumların aynısını , o yüzden sadece yazmıyorum. Dikkat ederseniz görürsünüz :)

Ben Göremedim açıkcası :D

iXpErA

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
966
13
!
Kardeşim Sonuçta Yeni Başlamıssın SoruN Yok Devam Saydamlığı Düzeltip Koyada Bilirsin Onu Demek İstedim Ama Anlamadın Neyse İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.