Yeni Geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calpim

Üye
19 Nis 2013
237
0
Nereye
Merhaba Arkadaslar Yeni Geldim THT üyesine Aslında Bu Sitede Çok Önceden Vardım Ben Ancak Eski Hesabım İsimdeki Kötü Yazı Yüzünden Cezanlandıırıldı . ( Kötü Bir İsim Değildi )

Ama Artık Onlar Eskide Aldı Yeni Bir Hesap Krdum Ve Burda Hem Yardım Alacağım Hemde Bildiğim Konuları Sizlerler Paylaşacağım.

Nick : Calpim
Ad : Alpaslan
Soyad : Gökçe

Uzmanlık Alanları : Program Yazma , Oyun Hileleri Yazımı , Bilgisayar , Telefon , Tablet
Bunlardan Anlıyorum Teknolojik Aletlerde Dış Donanım Değilde İç Donanımdan Anlıyorum yani Bir Aletin Kablolorından Filan Anlamam Ancak İçeriğini Hemen Kavrarım.

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Hoşgeldin. Program yazmanı bekliyoruz :D
off topic diyen arakaşı aldırma sen ne dediğini çözemedim hayla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.