Yeni Gelen Üyeler İçin (Brute Force İle Hacki Öğreteceğim. Bilmeyenler İçindir... )

nightman89

Yeni üye
26 Nis 2012
47
0
Astlarım Üstlerim;
Ailemize Katılan Kardeşlerimiz, Abilerimiz, Dostlarımız Oldu.
Brute Force İle Site Hacki Öğreteceğim Bilmeyenler İçindir..
Nasıl Hack Yapılır Diye Konu Açmalarına Yerine Konunun Altına Yazmaları Yeterlidir.
Bizzat Ben İlgileneceğim..
Gerek Team'dan Gerek Skype'den Yardım Edeceğim.
Misyon Gereğince Türk Site Hacki Yasaktır Türk Site Buldumu O Siteye Kesinlikle Zarar Vermiyoruz..
Türk Sitelerine Karşı Yıkıcı Değilde Yapıcı Olmaya Özen Gösterin.
Eğer ki Türk Sitesi Düşerse Kesinlikle ve Kesinlikle Siteye Herhangi Bir Zarar Vermiyoruz...
Site Sahibine Mail Yoluyla İletişime Gereçebilirsiniz..

1-Dorklar
2-Arama Motoru
3-Brute Force
4-Admin Paneli Bulma
5-Siteye İndex Basma
6-Zone Alma

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle Dork yazmak için gereken bazı ön kodlar vardır dorklar.

Kod:
("author/admin")Kelime
("uncategorized/hello-world")Kelime
("Comment on Hello world!")Kelime
("category/sin-categoria")Sadece İspanyolca Kelime
("uncategorized")Kelime
("non-classé")Sadece Fransızca Kelimeler

Örneğin bunun gibi dorklar kullanırsak daha fazla site çıkar.

Kod:

Kod:

Dorklarını yazalım
Kod:
("Comment on Hello world!")..........
İstediğiniz Dile çevirebilirsiniz
Örneğin: Telefon >> Phone Gibi diğer dillere çevirip Noktalı yerlere koymalısınız..
Güncel Dorklara Buradan Ulaşabilirsiniz...
Dorklarda Dil sınırı yoktur. İstedeğiniz Dile Çevirerek Arama Yapabilirsiniz..
Not: Dork Programları Vardır Aşağıda Linkini Verdim Ondanda Yardım Alabilirsiniz..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>> Kullanacağimiz Programlar <<
Brute Force İndir
Arama Motorunu İndir
Dork Maker İndir

İlk Önce Yukarıda Programları İndirmeleri Gereklidir..

Dark-Man Yardımcı Olacaği Konular;
*WordPress Shell Atma :
*Shell Atıp İndex Basma :

WordPress Shell Atma :

1-)Sitenin Admin Paneline Giriş Yapalım.

2-)Appearance Bölümünden Editör'e Tıklayalım.(İsteyen Site Sonuna "/wp-admin/theme-editor.php" Ekleyebilir.)

3-)Burdan Shell Atacagımız Bölümü Seçicez.Ben Genelde 404.php Bölümüne Atıyorum.

4-)Shell Kodlarını Yazdıktan Sonra Update Fileye Tıklıyoruz.

5-)Successful Gibi Yazı Gelirse İşlem Tamamdır Shell Attık.

6-)Eğer 404.php'ye Attıysanız Shell'e Site Sonuna /404.php Yazarak Ulaşabilirsiniz. ÖRN: Siteadı.com/404.php

Shell Atıp İndex Basma :

1-)Shell Attıgımız Dizine Gidelim.

2 Yoldan Bahsetcem :

1.YOL :

1-)İndex.php Dosyasını Bulup Editle Butonuna Basalım.

2-)İndex Kodlarımızı Yapıştırıp Save Diyelim ve Artık Ana Sayfada Sizin İndexiniz Yayınlanır :)

2.YOL :

1-)Attığımız Shell'e Göre Değişir Ya Kendiniz Yeni Dosya Olusturursunuz Yada Dosya Upload Edersınız.

2-)Upload Etmek İçin Genelde En Aşşğıda Oluyor En Aşşağıya İnip Dosyamızı Seçip Upload'a Basalım.

3-)Yeni Dosya Oluşturmak İçin Shell'de En Yukarıda . , .. Gibi Yazılar Olur.O Yazıların Yanında +File Yazan Yere Tıklıyacaz.("." Olanın Yanındaki)Ve Oraya İndex Kodlarımızı Yazıp Kaydetcez.

-Peki Bu İndexleri Nasıl Bulcam ?

Yükleme Yoluyla Yaptıysanız Yüklediğiniz Dosyanın Adı Ve Uzantısına Göre ÖRN : darkman.html Upload Ettiysem siteadı.com/darkman.html

Dosya Oluşturma Yoluyla Yaptıysanız.Oluşturdurnuz Dosyanın Adına Gore ÖRN : siteadı.com/Oluşturdunuzdosyaadı.türü

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Katılacak Arkadaşlar Konunun Altına "Katılmak İstiyorum" Diye Not Düşmelidir..

Tekrar Söylüyorum Sadece Yeni Gelen Arkadaşlar İçin Yapılan Bir Çalışmadır..
Team veya Skypeden Özel Olarak Anlatılacaktır...
Skype Adresime Profilimden Ulaşabilirsiniz..

Shadow-Mavi İzniyle Açılmıştır...

Edit//Arkadaşlar Bilgisayarım Garantide Olduğu İçin Hepinize Gelince Teker Teker Döneceğim...

İlgi ve Alakanıza Teşekkür Ederim
İyi Formlar...

Katılmak istiyorum irtibata geçersen çok güzel olur. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.