Yeni instagram dm görüntüleme toolu yakında

Hayzadxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2022
400
1
112
Selamlar evet gerçekten bu tool bitmek üzere son 1 ay kaldı ve forumda yayınlayacağım toolu tamamen kendim yazdım ve kodlar bana aittir size toolun mantığını söyleyeyim çerez toplayarak gerçekleştiriyor örnek aysedeki çerezleri kopyaliyor Mehmete veriyor aynı şekilde Mehmetin de verilerini ayseye veriyo tamamen böyle çalışmakta fake hesap açarsanız hiçbir risk almazsınız ve dm okuyabilirsiniz şimdilik görüşürüz

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
1
80
Deep Web
Selamlar evet gerçekten bu tool bitmek üzere son 1 ay kaldı ve forumda yayınlayacağım toolu tamamen kendim yazdım ve kodlar bana aittir size toolun mantığını söyleyeyim çerez toplayarak gerçekleştiriyor örnek aysedeki çerezleri kopyaliyor Mehmete veriyor aynı şekilde Mehmetin de verilerini ayseye veriyo tamamen böyle çalışmakta fake hesap açarsanız hiçbir risk almazsınız ve dm okuyabilirsiniz şimdilik görüşürüz
Kolay gelsin hocam iyi düşünülmüş 👍

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34
beklemedeyiz

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34
bahsettiğiniz sistem lil-postegro mantığında havuz sistemi olarak değil mi ? dm görüntülemeden kastınız nedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.