yeni işim

31 Ara 2015
51
0
İstanbul
Arkadaslar 16 yasindayim Konfeksiyonda ütücülük ayarlamis Aile büyüklerj .d

1300 yanj asgari ucretle calisicamda Konfeksiyonda Ütücüluk nasil bisery bilgisj olan biraz bilgilendirirmi ben daha normal ütüyü yapamazke boyle bi iş oldu tesekkurler

Akonitin

Üye
27 Eyl 2013
83
0
Cok kotu bi meslet konfeksiyonu hic ama hic onermem hevesin kirilmasin. Git bi dene ama ileriye donuk bi meslek degil yukselme sansin hic yok yarin bigun baska yere girsen gene askeri maasa mahkum olursun kendine daha guzel bi is bak bence beb daha once calistim cok kotu bi meslek

CyBoy

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
858
0
Bileceksiniz
Ben hayırlı olsun diyeyim.
Allah bizede böyle bol maaşlı gönlümüze göre bi iş nasip etsin.
Kolay gelsin :)

deadking21

Üye
24 Nis 2016
230
0
Istanbul
eğer okul okumayacaksan devam et derim babam ütü-paket bölümünde usta başı oldu ama çok uzun süredir çalışıyor maaşıda iyi yani.
Hayırlısı olsun derim.

TheDeadThis

Yeni üye
12 Haz 2016
4
0
çok ktü iş bence okuyup daha ii yapa bilirsin yada iş öğren benim babam okmadı ama yüksek miktarda para alıyo işi oğren bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.