Yenı katıldım ılk olarak neyden baslamam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mywalkers

Yeni üye
14 Ocak 2019
8
0
Yenı uye oldum denmez 1 hafta oldu sıteyı gezdım fln guzel seyler buldum ama ılk olarak enyden baslamam lazım bana bıısıler anlatırmısınız tessekurler

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Kardeşim buraya üye olmakla bir anda kimse hacker olamaz. Benim 4. yılım olacak emin ol tecrübe konuşuyor birilerine arkadaşlarına trojan atarak hacker olamazsın. Hackerlık kavramını bi at. Yazılım dili öğrenmek istiyorsan eğer bir sürü konu var. Bir tanesini seçip başlayabilirsin. Ben WEB alanıyla ilgiliyim. Öneririm ama senin ilgi alakana bağlı.

-HTML
-CSS
-PHP veya Javascript (javascript'i istersen önce de öğrenebilirsin gibisinden veya ile ayırdım.)
-PHP yerine asp.NET gibi diller de var. PHP yeni başlayanlar için iyi olduğu için öneriliyor.

Sırayla bu şekilde öğrenebilirsin. Kendine siteler yapıp girişim yapabilirsin dostum. Ben bilişim güvenliği ile vesaire ilgilenmek istiyorum dersen çok bilgi veremem çok bilgi sahibi değilim.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Öncelikle Türkçenin güzel kullanımından başlamanız gerekmektedir.
Cümlelerinizi ve kelimelerinizi Türkçeye uygun seçmelisiniz.

Daha sonra amacınıza göre forumun kategorileri içerisinde gezinip, öğrenmek istediğiniz bilgilerin anahtar kelimelerini forumun "Arama" bölümünden aratabilirsiniz.

Konu açma kısmına gelirsek, İster öğrediğiniz bir bilgiyi paylaşacak olun, ister yardım isteyecek.
Konuyu açtığınız yere, başlığınıza ve içeriğe çok dikkat edin.

Yardım istediğiniz zaman ; THT Yardım Merkezi.
Bu aklınızda kalsın, yardımını istediğiniz şey ile alakalı kategori altına açmayın.

Örnek ; Python'da for döngüsü nasıl yapılır?
Bu başlığı Python kategorisi altında değil de, THT Yardım Merkezi altında açacaksınız.

Konuyu açmadan önce, Kategori altında olan "Sabitli" Kurallar konusunu okumayı kesinlikle unutmayın ve ihmal etmeyin.

Ve tabii ki Misyon & Vizyon'umuzu da okumayı unutmayın.

İyi forumlar.

:)

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
B]
Merhaba. Forumumuza Hoşgeldin. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır

1- Misyonumuz. --->TIKLA <---

2- Forum Kuralları ---> TIKLA <---

3- Mutlaka Okunması Gerekenler ---> TIKLA <---​
[/B]

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Hosgeldin forum kurallarini ve misyonumuzu okumadiysan ilk basta bi onlari oku mutlaka daha sonrada arkadasin yazdigi gibi alanini belirle ve prog.dillerine basla forum sana cok sey katacak hic merak etme kalici ve yararli olman dilegiyle iyi forumlar.

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
pekı bilgesayarım rootlu olması gerekıyo rootsuz mu nasıl anlarım :/

Root işlemi telefonlar da yapılır. Foruma sürekli girip çıkarsan sana bir şeyler katacağına da eminim. Ayrıca yukarıda da yazıldığı gibi ilk önce güzel Türkçe'mizi kavramanı tavsiye ediyorum. Ardından da İngilizce, bu işler için oldukça önemli.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
merhaba hoş geldin kuralları ve misyonu okumuşundur umarım forumda işine yarayacak konular vardır iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.