Yeni Katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CromTr

Yeni üye
6 Tem 2012
19
0
Öncelikler Tüm THT ailesine Selamlar.. Ben [CromTr].. Ben hayatımda hep yenilikçi ve idealist bir kişi olmuşumdur.. Herzaman kendimi değil başkasını düşünen ve Hep kendi menfaati için değilde başkasının iyi olması için kendini tehlikeye atan biriyimdir.. Tv dizilerini pek sevmem.. Sadece tv de haber , ve yabancı ve Tv de ilk olan filim leri seyreden biriyim.. Bilgisayarla ilk tanışmam ben okumayı soktukten 2 hafta sonra oldu.. Ailemizin genetik yapısında da olduğu şekli itibari ile teknolojık aletleri çok seven birisiyimdir.. Bilgisayar hakkında kendi çapımda bir şeyler yapmışlığım olmuştur.. Onceleri Çok korktuğum bilgisayar içinden ana kartı kırmam ile bi dostluğumuz başlamıştır.. O gunden sonra çalışıp MSI marka bi anakart ettim .. ilk başlarda monte etmesinden çok tırstım.. Çünkü çok karmaşık idi .. ama ardından içine gömüldüğümde bir de baktım yapmışım .. ekran kartımın kotu olmasın dan dolayı bir sureliğine oyundan bıkmıştım ve çok kasıyordu.. Ama ben şunu benimserim ki bana ilk leri yaşatan şeyerden çok hoşlanırım.. O yuzdende butun bilgisayar birikimim sağladım bilgisayarımı değiştirmedim .. ama bir çok ekler yaptım .. ama omru bittiğinde guzel bir şey almayı düşünüyorum.. İşte bilgisayarın dış ile ilişkim bole .. Program açısından sanal alemide çok merak ederdim.. okulun bilgisayar derslerinde herkez oyun oynarken ben grafik,birleştirme,, photoshop,, oyun yapımı,, web site html kodları gibi şeylerle ilgilenirdim.. Bir süre sonra HACK , ddos saldırıları , server çokertme gibi atak şeylere merak sardım ve bu da benim bi tutkum oldu .. Bazen kızdığım ve gıcık gittiğim kişilerin MSN, Facebook , Oyun hesapları gibi şeylerini ele gecirdiğim çok oldu.. Fakat sonra bu gibi şeylerin yapılma yasal olarak bilişim suçu sayılmaya başlanmıştı.. Ben de o yuzden biraz aralık verdim .. araştırmalarıma göre ise şu kanılara varmıştım.. Hack hesap çalma gibi şeyleri yapmak yasal suç ama mesala devlete karşı olan birine yaparsanız devlet arkanızda olacaktır. ama yaşnızın 18 yaşından buyuk olması lazım... Devamını isterseniz beni sık sık takip edebilir fikir alış verişi yapabiliriz..

CromTr

Yeni üye
6 Tem 2012
19
0
Arkadaşlar inşallah vatanımıza ve milletimize hayırlı birer evlat olmayı ALLAH nasip eylesin.. Hep birlikte inşallah hayırlı ve guzel vakitler gecirmem dileği ile..

Nok4

Katılımcı Üye
11 Şub 2012
278
0
Hoşgeldin Tek Tek Sağolun Yazma Yerine Teşekürler Butonunada Basabilirsin. :)
Onlara İleti Gelir.
Aile'mize Hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.