Yeni Katılmadim Ama Bir Şeyi Merak Ediyorum..

answerr

Yeni üye
8 Haz 2008
32
0
�&#56
Merhaba...

Türkhackteam'a yeni katılmadim lakin bir şeyi merak ediyorum. Bu konuda özellikle rütbesi yüksek olanlar beni aydınlatırsa sevinirim..

+ Bilindiği gibi Türkhackteam ülkemize zarar veren, vermeye çalışan çeşitli devletlere karşı siber operasyonlar yapıp ciddi boyutta zararlar veriyor. Bunda şüphem yok. Ama ülke içi olaylarda gerek tepki, gerek zarar verme amaçlı bir şeyler yapılıyor mu? Daha açık olmak gerekirse. Tamam sağda, solda türk. Ayrimcılık olmamalı. Ama bu yadsınımaz bir gerçek sağ ve sol kavramı diye birsey uzun zamandır vardır ülkemizde. Ve bunu ayrımcılık olması acısında sormuyorum, söylemiyorum. Türkhackteam genel olarak hangisine yakın?

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Merhaba...

Türkhackteam'a yeni katılmadim lakin bir şeyi merak ediyorum. Bu konuda özellikle rütbesi yüksek olanlar beni aydınlatırsa sevinirim..

+ Bilindiği gibi Türkhackteam ülkemize zarar veren, vermeye çalışan çeşitli devletlere karşı siber operasyonlar yapıp ciddi boyutta zararlar veriyor. Bunda şüphem yok. Ama ülke içi olaylarda gerek tepki, gerek zarar verme amaçlı bir şeyler yapılıyor mu? Daha açık olmak gerekirse. Tamam sağda, solda türk. Ayrimcılık olmamalı. Ama bu yadsınımaz bir gerçek sağ ve sol kavramı diye birsey uzun zamandır vardır ülkemizde. Ve bunu ayrımcılık olması acısında sormuyorum, söylemiyorum. Türkhackteam genel olarak hangisine yakın?
TurkHackTeam Atatürk'çü düşüncelere sahip bir kuruluş. 2002'den bu yana bir çok faaliyetler göstermiş olup sadece Ulu Önder Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ilerlemiş, tek hedefleri ülke ve vatan çıkarları doğrultusunda bilgilerini kullanmaktır.

TurkHackTeam adlı kuruluş, hiç bir şekilde, sağ yada sol ayırmaksızın adaletin bulunduğu yeri savunan bir kuruluştur.

Hiç bir şekilde iç sorunlara karışmayan sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti devletinin çıkarları dışında olan site ve sistemlere zarar vermektedir.

Bizler bu vatan için hizmet eder, elimizden geleni sonuna kadar yaparız. "http://www.turkhackteam.org/mutlaka-okunmasi-gerekenler/1232046-tum-uye-ve-yonetici-arkadaslar-uyari.html"

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.