Yeni Keşfettiğim Site Ziyaretçi Sayısı Arttırma Taktiği

bekiryy

Üye
20 Ağu 2016
195
0
Gaziantep
Merhaba arkadaşlar. Bir önceki yazımda google+ ile ziyaretçi çekmeyi anlatmıştım. Bu yazıda ise Facebook ile ziyaretçi çekmeyi hedefliyorum. Adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Adımlar

1- Sahte bir kız facebook hesabı açmak.

2- Hesabı takipçilere açın çünkü 5000'den sonra arkadaş eklemeyemeceksiniz.

3- Hesaba yabancı bir kız fotoğraları koyun. Ardından "add me" gruplarına üye olun ve kendinizi ekletecek gönderiler paylaşın. Abaza çok ne de olsa.

4- Kapanmaması şartı ile facebook ilkelerine uyarak arkadaş sayınızı ve takipçi sayınızı arttırın. Sistemli çalışın ki kapanmasın. Bir anda birçok gruba üye olmayın.

5- Gerçek bir hesapmış gibi davranın ki takipçi sayınızda düşüş olmasın.

6- Hesabınızı bir facebook sayfasına dönüştürün.

Büyük kitleye ulaştıktan sonra facebook sayfanızda bloğunuzunun linkini ilgi çekici bir fotoğraf ve yazı ile takipçilerinizin girmesini sağlayacak şekilde girmesini sağlayın.

Bu yöntemi uygularken sayfanızın linklerini link kılatıp para kazanabileceğiniz şekilde verip link.tl vs yerlerden de extra bir kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmamanızı tavsiye ederim.

Not: Henüz denemedim. Şuan kasma aşamasındayım bir kaç gün sonra tekrar editlerim.

Not2: Konu daha önce açıldıysa affola. Siteme daha çok ziyaretçi çekebileceğim için heyecanla yazıyorum.

Neden teşekkür etmeyesin ki
:mml

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.