Yeni konu açarken uyarı gösterilsin

korn_37

Üye
25 Eyl 2007
115
0
post.template.php yi aç

bu kodu bul

Kod:
// If this is a poll then display all the poll options!

üst satırına bunu ekle

Kod:
// yeni konu acarken uyarilar by rallyproco :)

echo '
<tr><td></td><td valign="top">

<b><font face="Arial" size="1" color="#FF0000">YENI KONU AÇARKEN UYULMASI
GEREKEN KURALLAR<br>
</font><font face="Arial" size="1">1 - <a href="', $scripturl, '?action=search">Arama</a> yapmadan soru sormayın.<br>2 - Mesaj yazarken başlıklar konularla alakalı olmalı, yardım, acil, admin yardım, lütfen yardım gibi başlıklı konular cevaplanmadan silinir.<br>3 - Bir konu hakkında anlamadığımız yada yapamadığımız şeyleri yeni başlık açmak yerine ilgili başlıktan devam edelim.<br>4 - 12 saatten önce flood (arka arkaya mesaj) atmayın.<br>5 - Bu kurullara uymamakta ısrar edenler siteden belirli bir süreliğine yada tamamen uzaklaştırılır.</font></b>
</td>
</tr>';

werildiyse özür dilerim arama yaptım çıkmadı

iyi çalışmalar

alıntıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.