Yeni Kulüp Önerim

Corydon

Yeni üye
14 Ocak 2019
18
0
Merhaba THT Yetkilileri ;

Yeni bir kulüp önerim var!

Türkiye Genelindeki Üniversitelerde veya Kültür Merkezlerinde

•Hangi Konferanslar Oluyor?
•Konuları Nelerdir?
•Hangi Eğitmenler Geliyor?
•Ücretleri Ne Kadardır?

vb. bilgileri paylaşan kulüp oluşturulursa çok iyi olur

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
Olabilir ama onları zaten kişisel olarak ( hepsini olmasada ) paylaşanlar var bu yüzden kabul edelirmi bilmiyorum ama eğer sen böyle bir kulüp kurmak istersen "Adige" 'ye danışabilirsin

Corydon

Yeni üye
14 Ocak 2019
18
0
Olabilir ama onları zaten kişisel olarak ( hepsini olmasada ) paylaşanlar var bu yüzden kabul edelirmi bilmiyorum ama eğer sen böyle bir kulüp kurmak istersen "Adige" 'ye danışabilirsin

Ben 81 ilde tek başıma onun altından kalkamam ama şöyle olabilir her üniversiteden veya her ilden birer kişi görevlendirilir ve böylece sorumluluk bölünür ve takip etmesi daha kolay olur herkes işini daha kolay ve hızlı şekilde yapabilir
ben MSKÜ de okuyorum eğer açılırsa kendi üniverstemin sorumluluğunu alabilirim

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
üstad kisisel istege göre yapılması sacma bence kisisel istek yasak diye bilmekteyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.