Yeni Misyonu İle Türk Hack Team Siber Güvenlik Dergisi!

3lysion

Yeni üye
7 Şub 2023
11
4
Hayırlısı olsun. Yazı serileri şeklinde bir konsept oturursa çok faydalı olacaktır.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,857
1,219
Sıralama yanlış gibi..? Kendimizi neden sona saklıyoruz :) Bilgileri verdikten sonra son sayfada ki “ Hakkımızda “ anlamsız kalır. Bu derginin diğerlerinden farkını baktığımızda direkt seçebilmemiz gerek :)

TurkHackTeam hakkında…
Aylık önemli gelişmeler.. ( neye göre kime göre ) yılın enleri halinde olabilirdi ( siber güvenlik )
Çeşitli Makaleler…

14-26 ( pentest için Emeğinize sağlık ) diğer konular daha yaratıcı olabilirdi :)

2-14 ( Alışıla gelmiş konular. Hiç bilmeyenler için Siber güvenlik nedir? Evet güzel fakat bu da kısaca olmalı. Diğer eğitim ve makaleler de Benzeri olmayan güncel ve özel denir ya o tarz çok iyi olur yeni okuyucular için )

Sıralama değişebilir. Bu benim öznel düşüncem ve olumlu yönde eleştirmek istedim. Dikkate alınır bir şeyler yazmışımdır umarım :)

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,004
Mümkün mertebe her kitleye hitap eden, sizlerin önerileri ve dergi ekibimizin çalışmaları ile aydan aya gelişen, fayda sağlayan konuların yanında zevk alacağınız etkinliklerin de olduğu bir dergi olacak. Destek olduğu sürece zamanla daha iyi yerlere geleceğini umuyorum ve beklentimi yüksek tutuyorum. Emeği geçen, katkı sağlayan herkese basın medya ekibi adına teşekkür ederim. İyi çalışmalar

djafer

Yeni üye
5 Ağu 2011
22
0
uşak

Yeni Misyonu İle Türk Hack Team Siber Güvenlik Dergisi!

Basın Medya ekibimizin üstlendiği Türk Hack Team'in Tulpar siber güvenlik dergimiz çok yakında yayında olacak.

Yakın zamanda yayına alınacak dergimiz hakkında sizlerin de görüş ve önerilerini okumak için bu konuyu açmış bulunmaktayız. Dergi hakkında düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Dergimize ait Lansman Görüntüleri

Hayırlı olsun Merakala Bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.