yeni nefer..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
Merhabalar ben de size katılmak için ne gerekirse yaparım. Ancak bunun için cok az bilgim var daha çok bilgilenebilmem için önerebileceğiniz bir şeyler var mı acaba? Bildiğim tek şey cmd ile bir siteye ping atmak ancak onda da bilmediklerim var. İnternette birkaç video izledim ancak bulabildiklerim bu kadar. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
çok teşekkürler bu vesile ile ilk sorumu sormak isterim cmd ile bir siteye ping yollarken o site çökerse veya yenileme gerektirirse beni IP adresimden bulabilirler mi bulabilirlerse bunu nasıl önlerim?..

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
yinee teşekkürler ben de bir tek o pingi biliyorum daha bu aksam basladım hackerlere karsıt olabilmek için arkadasımın swsinde counter 1.6 oynarken 2 kişi geldi 2 el oynadılar sonra nasıl olduysa paneli çalıp gm oldular ve swyi üstlerine geçirdiler. Sonradan vericez vericez deidler ama bilemiyorum. Bordoberelilermiş galiba sizin alt kurumunuz mu siz mi onların alt kurumusunuz oyle dediler ama hiç sanmıyorum. Burası kötü hackerlere karşı bir grup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.